Duże zmiany personalne w Sky Bet

Prezes zarządu Sky Betting & Gaming (SBG) Richard Flint odejdzie z firmy pod koniec czerwca, ogłosiła dziś spółka macierzysta The Stars Group.

Flint  po 18 latach pracy odchodzi z firmy z siedzibą w Leeds, w tym prawie dziesięcioma jako dyrektor generalny. Flint pomógł zbudować jeden z najpopularniejszy brytyjski serwis bukmacherski online.

Flint powiedział, że chce zrobić coś „nieco bardziej przedsiębiorczego” niż pracować dla innej dużej firmy po przejęciu SBG za 4,7 miliarda dolarów przez The Stars Group w zeszłym roku.

Flint rozdzieli swój czas między rolą dyrektora Yorkshire i Humber CBI, rolą doradczą podczas Mistrzostwach Świata w Kolarstwie Szosowym – odbywających się w tym roku w Harrogate – i internetową firmą zajmującą się sprzedażą karm dla psów, w którą zainwestował, zwaną Butternut Box.

Dyrektor powiedział, że nie planuje natychmiastowego zaangażowania się w branżę hazardową, chociaż podkreślił, że decyzja o odejściu była bardziej osobistą decyzją niż jakakolwiek wcześniej.

Zapytany, czy miał ochotę poprowadzić Stars Group w celu wprowadzenia modelu Sky Bet do USA z Fox Bet, powiedział:

„Oczywiście dyskutowano, ale nie chciałem przeprowadzać się do USA.  Poza tym, Ted Moss pomaga tam, a on bardzo dobrze zna model, nad którym pracował ze mną przez dziesięć lat, więc ma to wszystko”.

Zapytany o to, za czym najbardziej będzie tęsknił w tym biznesie, Flint zwrócił uwagę na „niesamowity zespół i kulturę w SBG”, dodając:

„Będę też tęsknił za politycznym, etycznym i międzynarodowym wymiarem branży. Chociaż jest to trudne, jest również całkiem interesujące intelektualnie i na pewno będę za tym tęsknił”

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa