Dożywocie „El Chapo” zapoczątkowało nową falę zakładów

Największy baron narkotykowy ostatniego stulecia Joaquin „El Chapo” Guzman został niedawno skazany na dożywocie. W związku z faktem, iż „El Chapo” uciekał w przeszłości z więzienia bukmacherzy przygotowali ekscytujące oferty zakładów na los lorda narkotykowego.

Wyrok dla „El Chapo” jest bardzo srogi. 62-letni król i lider kartelu Sinaloa przeszedł proces i otrzymał dożywotni wyrok więzienia wraz z karą finansową w wysokości 12.6 mld dolarów. Baron narkotykowy będzie odbywał swoją karę w najostrzejszym więzieniu na świecie (Supermax). Jest to placówka „super-maximum security”. Oznacza to najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa, zarówno jej pracowników, jak i skazanych. Przetrzymuje się tam najbardziej niebezpiecznych przestępców i monitoruje ich zachowanie przez całą dobę.

Internetowi bukmacherzy nie próżnują jednak i znając historię Joaquina „El Chapo” Guzmana zaoferowali już możliwość obstawiani zakładów związanych z baronem narkotykowym.

W chwili obecnej, najpopularniejszym z nich jest zakład, „Czy El Chapo ucieknie z więzienia w 2019 lub 2020 roku?”. Szanse na szczęśliwy traf (zakład na TAK) w tym przypadku wynoszą 25/1 (26.00), natomiast kurs na NIE, 1/1000 (1.001).

Oferowane są także zakłady na los „El Chapo” w więzieniu. Najciekawsze zakłady możliwe do obstawienia to:

– Czy El Chapo zginie w więzieniu z przyczyn naturalnych?

– Czy El Chapo napisze książkę w więzieniu?

– W którym roku El Chapo zginie w więzieniu?

– Czy Guzman będzie w stanie uciec z więzienia Supermax?

– Czy książka Joaquina „El Chapo” Guzmana stanie się bestsellerem?

Czekamy zatem na kolejne zakłady.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa