Czym są Mug bets?

Jednym z większych wyzwań podczas poprawnego typowania zakładów jest utrzymywanie otwartych kont u jak największej liczby bukmacherów, a jedną z technik korzystanie z Mug betów.

Wraz ze wzrostem zwycięskiej aktywności u bukmachera – a co za tym idzie zwiększenia swojego zysku – zwiększają się Twoje szanse na nałożenie limitu lub zamknięcie konta gracza u bukmachera, u którego grasz. Bukmacherzy limitują głównie konta zwycięzców, aby zminimalizować swoje ewentualne straty. Gracze, którzy wygrywają nazywają to „gubbingiem”.

Jak już zapewne wiecie z własnego doświadczenia, bukmacherzy monitorują zachowania klientów i szukają wzorców, które Klient powiela wygrywając zakłady. Efektem czego może to doprowadzić do zamknięcia lub zlimitowania konta użytkownika bez ostrzeżenia (bukmacherzy zostawiają sobie taką furtkę w regulaminach). Czasami także uniemożliwiają klientom dostęp do jakichkolwiek promocji, kampanii itd.. – jak na przykład darmowe zakłady czy reload bonus. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na zdezorientowanie bukmacherów jest umieszczanie tak zwanych mug betów. Ta strategia ma na celu sprawienie, aby klient wyglądał jak zwykły, przeciętny gracz i sugerował swoim zachowaniem stawianie zakładów, gdy nie ma w nim VALUE. Oczywiście takie działanie nie jest w żaden sposób ograniczane na giełdach zakładów.

Porady dotyczące mug betów.

Pierwszą podstawową sprawą w tym zakresie to, żebyś nie wybierał najwyższych kursów.
Bukmacherzy wiedzą, kiedy oferowana przez nich cena jest konkurencyjna i wkrótce zauważą klientów, którzy korzystają z nich tylko wtedy, gdy ich kursy są najlepsze. Od czasu do czasu korzystaj zatem z bukmachera, nawet jeśli wiesz, że nie oferuje on najlepszej ceny.

Dobrym rozwiązaniem jest gra „na żywo”: zwykli gracze mają tendencję do grania „na żywo”, więc jest to dobry plan. Jeśli to możliwe, użycie opcji „cashout” również sprawia, że wyglądasz jak normalny gracz – po prostu upewnij się, że nie ujawnisz się poprzez zastosowanie „cashout”, gdy drugi zakład na Twoim kuponie, z wysokim kursem, jest zwycięski.

Kolejna zasada to trzymanie się tych samych rynków: jeśli grasz głównie w piłkę nożną, konie, nie zaczynaj nagle od zakładów na siatkówkę szwedzką lub na inne nieokreślone rynki. Graj to co grałeś dotychczas i obstawiaj je na możliwie najważniejsze ligi. Graj tak samo lokalnie – jeśli mieszkasz w Polsce, postaw na polską piłkę nożną.
Stawiaj także swoją ulubioną drużynę: warto wybrać zespół, który regularnie się obstawia, ponieważ sprawia to, że wyglądasz jak kibic danej ekipy. Na przykład, stawiając zakład na zwycięstwo Lecha.

Dobrym rozwiązaniem są też akumulatory i zakłady wielokrotne: tworzenie podwójnych, potrójnych i innych podobnych kuponów jest klasycznym mug betem – zwłaszcza tak zwanych „taśm”..

Kiedy, gdzie i z kim?

Szczególnie ważne jest granie mug betów podczas pierwszych kilku miesięcy po otwarciu konta gracza – najczęściej bowiem konta i system gry monitorowane są u nowych graczy.
Im dłużej twoje konto jest aktywne, tym łatwiej jest utrzymać przy życiu. Różni bukmacherzy mają różny poziom tolerancji – i zmieniają się przez cały czas toteż stawiaj zakłady na to, co obstawiają inni – grając na faworytów – lub sprawdzając na giełdzie zakładów, gdzie ulokowanych jest najwięcej pieniędzy.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa