BILD i BetVictor wspólnie uruchomią BildBet

Strategiczna współpraca obu marek na nowej, niemieckiej licencji zacznie obowiązywać od grudnia 2020 roku.

BILD wraz z firmą bukmacherską BetVictor połączyły siły, aby stworzyć nową platformę do zakładów sportowych. W ramach strategicznej współpracy marki BetVictor uzyska zezwolenie BILD na oferowanie zakładów sportowych online w Niemczech pod nową marką BildBet.

BILD jest znany z unikalnych relacji sportowych i entuzjazmu do sportu. Dzięki współpracy z BetVictor zostanie to teraz rozszerzone w postaci atrakcyjnej i przyjaznej dla użytkownika usługi zakładów.

BetVictor wnosi do współpracy wieloletnie doświadczenie w branży zakładów sportowych oraz jedną z 15 obecnie licencji na zakłady sportowe w Niemczech. Dzięki temu BetVictor może oferować regulowane prawnie usługi bukmacherskie zgodnie z nowym traktatem stanowym w sprawie hazardu, który ma na celu ochronę graczy i młodzieży.

O BetVictor

BetVictor to długoletnia firma oferująca gry hazardowe online, która posiada licencje w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Malcie, Gibraltarze i Wyspie Man. Założona w 1946 roku prywatna firma z siedzibą na Gibraltarze i centrami technologicznymi w Londynie i Budapeszcie zatrudnia ponad 550 osób na całym świecie. BetVictor to bukmacher, który poprzednio znany był pod nazwą Victor Chandler.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *