BetX Polska – nowy bukmacher podbija rynek niezwykle atrakcyjną ofertą!

BetX Polska to legalnie działająca firma branży bukmacherskiej. Wieloletnie doświadczenie zbudowane przez spółkę „matkę” gwarantuje graczom atrakcyjną ofertę oraz najwyższej jakości obsługę. Przedmiotem działalności BetX jest świadczenie usług w zakresie realizacji zakładów wzajemnych poprzez najbardziej popularne medium – Internet.

Od 28 maja 2020 legalne zakłady można zawierać poprzez stronę internetową ebetx.pl oraz aplikację mobilną dostępną dla urządzeń z systemem iOS oraz Android. Oferta BetX Polska oferuje swoim graczom propozycje przedmeczową na 150 000 wydarzeń miesięcznie. Oferta na żywo wynosi 20 000 wydarzeń miesięcznie. Można łączyć zakłady na żywo i przedmeczowe na kuponach.

BetX ustawicznie implementuje nowoczesne rozwiązania i technologie, dzięki czemu śmiało będzie konkurować na rynku polskim z największymi bukmacherami. BetX umożliwia zawieranie zakładów sportowych i nie tylko, wciąż wprowadza nowe dyscypliny i produkty do serwisu, aby wszyscy gracze mogli doświadczać samych pozytywnych emocji.

BetX stara się również w Ministerstwie Finansów o zezwolenie na organizację zakładów wzajemnych w punktach stacjonarnych, co umożliwi obstawianie zdarzeń w lokalach publicznych. Ponadto, BetX stawia na bezpieczeństwo: bezpieczeństwo zawierania zakładów, bezpieczeństwo przechowywania danych osobowych, informacji dotyczących płatności oraz udostępnionych BetX dokumentów. Na bieżąco monitoruje potencjalne zagrożenia i stara się przeciwdziałać wszelkim postępowaniom wzbudzającym podejrzenia.

Firma pracuje również nad nową, atrakcyjną ofertą dedykowaną na rynek krajowy, dzięki której nasi gracze będą mogli doświadczać wielu emocji w zakładach live i sportach wirtualnych.

Oferta BetX Polska to także liczne bonusy:

1) Bonus powitalny aż do 5000 zł – wystarczy otworzyć konto, wpłacić depozyt w kwocie 10 zł lub więcej, a BetX powiększy go aż do 5000 zł!
Szczegóły promocji: https://ebetx.pl/pl/bonuses/bonus-powitalny-5000-zl
2) Bezpieczny Zakład 200 zł – należy otworzyć konto, wpłacić depozyt, wówczas gracz otrzyma Bezpieczny Zakład do 200 zł! Szczegółowe informacje pod adresem: https://ebetx.pl/pl/bonuses/bezpieczny-zaklad-200-zl
3) Bumerang Bonus – Kupon akumulowany o kursach całkowitych 200 lub wyższych i tylko jedną przegraną selekcją. Brzmi znajomo? Jeśli postawisz na BetX, gracz wygrywa również w tym przypadku. Bonus Bumerang daje graczowi 10-krotność stawki, jeśli kupon ma tylko jedno zdarzenie przegrane, a całkowite szanse wynoszą 200 lub więcej. Szczegółowe informacje: https://cms.ebetx.pl/pl/bonuses/boomerang-bonus/
4) Darmowy Kupon 30 zł – brak ukrytych warunków, wystarczy założyć konto i spróbować obstawiać ofertę BetX. Szczegóły: https://ebetx.pl/pl/bonuses/darmowy-kupon-30-zl
5) Bonus akumulowany – promocja Bonus Akumulowany jest jedną z najbardziej atrakcyjnych premii wśród graczy. Można uzyskać do 100% premii za zwycięskie Bonusy Akumulacyjne, które obejmują selekcje o kursach 1,25 lub wyższych.
Szczegóły na: https://ebetx.pl/pl/bonuses/bonus-akumulowany
6) Częściowa wypłata – ta funkcja zapewnia większą kontrolę nad zakładami i daje możliwość powrotu przed zakończeniem wydarzenia. Gdy ta funkcja jest dostępna, możesz wypłacić zakład w całości lub częściowo (maks. 3x), pozostawiając resztę stawki. Szczegóły na: https://cms.ebetx.pl/pl/bonuses/czesciowa-wyplata/

BetX Polska gwarantuje dobrą, bezpieczną rozrywkę i wspaniałe doznania sportowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego, polskiego bukmachera.

About Author

6 thoughts on “BetX Polska – nowy bukmacher podbija rynek niezwykle atrakcyjną ofertą!

 1. Skąd taka laurka skoro bukmacher działa kilka godzin?

  Artykuł sponsorowany 🙂
  Może na razie bez tak daleko idących wniosków 🙁

  Niezwykle atrakcyjna oferta ?
  Pewnie masz na myśli brak w ofercie zakładów na polską Ekstraklasę
  Brawo!!!

 2. Napisze teraz do ciebie Panie Iwo bo wiem że i tak nie opublikujesz postu który jest negatywny lub krytykuje

  Reklamujesz za kasę każde gówno a jak napisze prawdę to nie zatwierdzasz komentarza

  Opiszę tę sytuacje gdzie się tylko da bo to nie ma nic wspólnego z rzetelną oceną
  Śmiechu warty jest sam nagłówek tego artykuł

  Niezwykła oferta gdzie polski bukmacher nie posiada w ofercie Ekstraklasy a weryfikacja jest niemożliwa bo dokument ładuje się dwie godziny i nic

  Mam oczywiście zrzuty które opublikuje aby nie było że jestem gołosłowny
  Post pojawi się po zatwierdzeniu hahah

  1. No i się pomyliłeś, panie anonimie.
   Ten bukmacher poinformował o swoim starcie w portalach E-PLAY, w dniu gdy odpalił publicznie swój soft. Jak zawsze i wszędzie zdarzają się błędy, tak i teraz to wyszło. To jest normalne i zawsze trzeba dać czas na pełną funkcjonalność.

   Ale jak ktoś jest burakiem, który lubi hejt i anonimowe dosrywanie, to jest oznaka, że komuś przeszkadza nowy podmiot i czuje zagrożenie. Takich gnojków jak ty jest dużo w sieci, nie potrafiących ani poprawnie napisać ani się pod tym podpisać. Sam sobie dajesz laurkę.

   Słabo Ci teraz?

 3. Tak przeglądam ten serwis i się dziwie.
  Moim zdaniem większym brakiem i szacunkiem wykazuje się Pan redaktor, który alergicznie reaguje na każdą krytykę.
  Faktycznie wystawianie takiej opinii bukmacherowi, który wówczas działał kilka dni czy kilka godzin jest mocno przesadzone i śmierdzi na odległość.
  Faktem jest nadmierny hejt w internecie, ale w tym przypadku raczej była to konstruktywna krytyka.
  Buractwem można za to nazwać ubliżanie swoim czytelnikom.
  Jaki portal i redaktor tacy czytelnicy.
  Szukałem informacji na temat tego bukmachera i wpadłem przypadkiem na wasz serwis.
  Po tym, jak zobaczył, jak tu się traktuje czytelników był to pierwszy i ostatni raz.

  1. Redakcja cieszy się z każdego przejawu krytyki, bo to podnosi samoocenę i zmusza do intensywniejszej pracy. Jednakże nie jesteśmy zmuszeni odpowiadać na prymitywne zaczepki, zwłaszcza ze strony przedstawicieli konkurencyjnych firm, których nie promujemy. Nie narzekamy na zainteresowanie tego portalu ze strony swoich czytelników, statystyki to wyraźnie potwierdzają. A bukmacherowi BetX życzymy wytrwałości i powodzenia na naszym rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *