Coraz lepsze informacje dla bukmacherów

Po ponad dwumiesięcznej przerwie w rozgrywkach, spowodowanych wybuchem pandemii korona wirusa, coraz więcej zawodów wraca do gry.

Od pierwszego czerwca rząd brytyjski ogłosił, że w kraju można wznowić rozgrywki sportowe. Jednak wszelkie zawody muszą być rozgrywane za zamkniętymi drzwiami, czyli bez udziału publiczności.

Brytyjski Urząd Wyścigów Konnych (BHA) zaproponował 18 spotkań w ciągu pierwszych ośmiu dni, a Royal Ascot zaplanowano na 16 czerwca. Wyścigi będą ograniczone do 12 startujących w każdym wyścigu. Snooker zostanie wznowiony 1 czerwca wraz z League Championship w Milton Keynes.

Ale co najważniejsze, w ostatni czwartek ogłoszono, że 20 czerwca zostanie wznowiona piłkarska Premier League. To chyba najbardziej wyczekiwane rozgrywki piłki nożnej w Europie, zarówno przez kibiców jak i bukmacherów. Nie trzeba nikomu mówić, że dla bukmacherów to jak zbawienie, bowiem poprzez zamrożenie wszelakiej maści rozgrywek, obroty firm spadły o około 70%.

Oczywiście wszelkie rozgrywki będą kontynuowane ale tylko przy zachowaniu środków szczególnej ostrożności.

Wkrótce także do rywalizacji powrócą tenisiści, zawodnicy krykieta, kierowcy Formuły 1, zawodnicy rugby, a także będą organizowane zawody w golfie.

1 thought on “Coraz lepsze informacje dla bukmacherów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.