Otwórz swój punkt Totolotka

Jesteś właścicielem pubu, baru lub stacji benzynowej? Szukasz dodatkowego dochodu? A może chcesz zwiększyć liczbę klientów? Rozpocznij współpracę z Totolotkiem – jednym z czołowych bukmacherów na polskim rynku!

Totolotek to jeden z najstarszych legalnych bukmacherów w kraju – na polskim rynku działa od ponad 20 lat. Aktualnie firma rozbudowuje ofertę współpracy i stawia na nowoczesne rozwiązania. W planach legalnego bukmachera jest stworzenie sieci stacjonarnych punktów sprzedaży w łatwo dostępnych dla klientów miejscach, takich jak stacje benzynowe czy bary. W lokalach będzie można korzystać z intuicyjnych terminali samoobsługowych, które ułatwiają i przyspieszają samodzielną grę. Rozwiązanie działa już we wszystkich punktach stacjonarnych Totolotka. Nowoczesne terminale to sprawdzony koncept, przetestowany przez partnerów Totolotka w Niemczech, Austrii, Belgii oraz Danii.

Stworzenie punktu Totolotka w barze czy na stacji benzynowej to nie tylko szansa na pewnie, dodatkowe pieniądze, lecz także dodatkowa atrakcja dla klientów lokalu.

W ramach współpracy Totolotek oferuje:
– prowizję w wysokości 50% wypłacaną zawsze na czas,
– unikalne i bardzo intuicyjne terminale samoobsługowe,
– największą ofertę zakładów live na rynku,
– możliwość pracy systemu przez całą dobę
– profesjonalne szkolenie pracowników,
– wsparcie w prowadzeniu punktu.

Zakłady bukmacherskie Totolotek działają w oparciu o zezwolenia Ministra Finansów oraz zgodnie z ustawą o grach hazardowych

 

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt pod adresem: [email protected] lub [email protected] albo telefonicznie: + 48 507 002 640.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.