Betway odnawia współpracę z West Ham United

Betway przedłużył umowę z West Ham United, aby pozostać głównym partnerem klubu przez kolejne sześć lat.

Internetowy bukmacher i klub piłkarski współpracują od 2015 r. Karren Brady, wiceprezes West Ham United, twierdzi, że przedłużenie umowy to rekordowt kontrakt w hustorii klubu.

Z niecierpliwością czekamy na kontynuację współpracy z Betway, ponieważ rozpoczynamy następny rozdział dla naszego wspaniałego klubu, a my wykorzystamy to partnerstwo jako platformę sukcesu, zarówno na boisku, jak i poza nim”. – powiedział Brady.

Betway jest głównym partnerem Hammers od czterech lat, od 2015 r., a ciągły sukces partnerstwa doprowadził do finalizacji nowej długoterminowej umowy.

Inicjatywy takie jak Betway Academy, Betway Fan Taxi i West Ham Supermarket Sweep pokazują zaangażowanie Betway w zrozumienie emocji i więzi, które kibice mają z ich klubem.

Anthony Werkman, dyrektor generalny Betway, powiedział:Nasza współpraca z West Ham United odniosła ogromny sukces w ciągu ostatnich czterech lat i jesteśmy dumni, że możemy rozszerzyć ją o kolejne sześć.”

Rozszerzenie to zostało potwierdzone pomimo ciągłej presji na reklamę i sponsoring w zakładach sportowych w Wielkiej Brytanii.

 

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa