Betsson promuje odpowiedzialny hazard

Grupa Betsson uruchomiła nową witrynę poświęconą promowaniu odpowiedzialnego hazardu i społecznej odpowiedzialności biznesu.

Strona, która znajduje się pod adresem onebetsson.com, skupi się przede wszystkim na trzech częściach, zaczynając od sekcji odpowiedzialnego hazardu, która zawiera szczegółowe informacje na temat narzędzi obsługiwanych przez Betsson oraz wskazówki, jak uniknąć stania się problematycznym hazardzistą.

Druga część witryny koncentruje się na zaangażowaniu społeczności lokalnej i zawiera listę inicjatyw wspieranych przez firmę lub pracowników, którzy uczestniczą w działaniach ukierunkowanych na społeczność.

Wreszcie trzecia sekcja, zatytułowana Partnerstwa, ma na celu zilustrowanie, w jaki sposób firma współpracuje z indywidualnymi sportowcami, artystami estradowymi i szerszą społecznością sportową w celu wspierania lokalnych i międzynarodowych sportowców.

Uruchomienie onebetsson stanowi część strategii zaangażowania społeczności lokalnej Betsson, zapoczątkowanej dziesięć miesięcy temu, w ramach której we wszystkich biurach firmy powstały komitety odpowiedzialności społecznej.

Mówiąc o uruchomieniu witryny, prezes firmy Betsson, Jesper Svensson, podkreślił potencjał firmy w zakresie wywierania większego wpływu społecznego.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa