Bet365 znów najlepszy

Bet365 po raz 9. z rzędu zajął pierwsze miejsce w EGR Power 50 – prestiżowym rankingu największych operatorów gier online.

Bet365 zdobyło pierwsze miejsce w rankingach Power 50 EGR dziewiąty rok z rzędu, po kolejnych 12 miesiącach silnego wzrostu.

Wynik rankingu nie jest niczym zaskakującym po opublikowaniu ostatnich wyników finansowych firmy, gdzie przychody z zakładów i gier wzrosną o 26% do 2,72 miliarda funtów, a zyski wzrosną o 33% do 682 milionów funtów.

Dwa interesujące cytaty o bet365:

„Wystarczy zapytać właściciela nowojorskiego kasyna Empire Resorts, który niedawno ogłosił, że nawiązał współpracę z bet365 w celu obstawiania zakładów sportowych w stanie i natychmiast zobaczył wzrost ceny akcji o 70%”.

„W pewnym sensie szkoda, że ​​bet365 jest tak nieśmiały w mediach, ponieważ ma fenomenalną historię do opowiedzenia. Oto firma, która od podstaw zbudowała wiodącą na świecie firmę technologiczną i ukształtowała całą branżę.”

GVC Holdings wspiął się na drugie miejsce w rankingu po kolejnym wielkim roku M&A, holding przejął spółek Ladbrokes Coral (10. miejsce w rankingu 2017).

The Stars Group również awansowała do pierwszej trójki, po dużych przejęciach, co oznacza, że ​​Paddy Power Betfair spadł z drugiego na czwarte miejsce.

Nowości w pierwszej dziesiątce to Tipico i LeoVegas, spółki które mają za sobą fantastyczny rok.

Na 13. miejscu znalazła się Cherry Group, 15. Fortuna Entertainment Group, 49. Superbet.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *