Rosja, Premier League, FC Rostov – Spartak Moskwa, 20/07/2019, godz: 20:30

Rostov wygrał 2:1 w meczu otwarcia z Oreburgiem dzięki dwóm bramkom Shomurodeva i Ionova w pierwszej połowie. Gospodarze posiadali także częściej piłkę w tym meczu i oddali dziewięć strzałów na bramkę w ciągu dziewięćdziesiąt minut, z których sześć było celnych.

Moim zdaniem w sobotni wieczór to gospodarze tego spotkania są faworytami, aby zdobyć trzy punkty. Ekipa Rostova rozegrała imponujący mecz w poprzedniej rundzie i strzeliłby znacznie więcej bramek, gdyby byli bardziej „kliniczni”.

W przeciwieństwie do gości, którzy przeszli obok swoich przeciwników, gospodarze sprawili, że ich intencje były jasne już od pierwszych minut.

Przypuszczam jednak, że w tym spotkaniu nie padnie wiele goli, a po końcowym gwizdku to drużyna gospodarzy cieszyć się będzie ze zdobycia trzech punktów.