Po 1 kwietnia Betsson i Betsafe nie dla Polaków!

Kolejnymi znanymi graczami na rynku bukmacherskim opuszczającym rynek polski zostały firmy Betsson i Betsafe. Od 1 kwietnia polscy użytkownicy nie będą mogli skorzystać z zakładów sportowych oferowanych przez te podmioty. Nie wiadomo jeszcze, co z ofertą na kasyna oraz poker.

Informacja o zamknięciu Betsson i Betsafe na polskich użytkowników została podana dzisiaj przez administratora forum.bukmacherskie.com Marcina-Odrę. Czekamy na oficjalnie potwierdzenie tego faktu przez firmę.

betsson_sportsbook
W prawej części strony jeszcze do wczoraj widniały oferty promocyjne Betsson na zakłady sportowe

Na ten ruch zapowiadało się już wczoraj, ponieważ zarówno Betsson, jak i Betsafe usunęły ze swoich stron oferty promocyjne na Sportsbooka. Podejrzane było to szczególnie w przypadku firmy Betsson, która w ostatnim czasie bardzo intensywnie inwestowała w działania marketingowe na polskim rynku (zarówno działania w internecie, jak i kampania telewizyjna w stacji Eleven). Reklamy bukmacherów powoli znikają z największych serwisów sportowych, które promowały te firmy.

Jeszcze do wczoraj pracownicy Betsson nie wiedzieli o stanowisku firmy i dalszych planach marki. Wyjście tak dużych firm z rynku polskiego stawia pod znakiem zapytania również przyszłość takich bukmacherów jak Bet-at-home oraz Unibet. Prawdopodobnie do końca marca o decyzji niekorzystnej dla polskich użytkowników poinformują wszyscy bukmacherzy zarejestrowani w krajach Unii Europejskiej. Wczoraj potwierdziliśmy informację, że podobne kroki podejmie również bukmacher BetOlimp.

Zapraszamy do śledzenia naszego serwisu, w którym na bieżąco będziemy informować o kolejnych firmach opuszczających polski rynek. O stanowiskach poszczególnych podmiotów bukmacherskich możecie przeczytać w tym miejscu.

About Author

1 thought on “Po 1 kwietnia Betsson i Betsafe nie dla Polaków!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *