Unibet potwierdza złożenie wniosku o licencję

Firma bukmacherska Unibet rozpoczęła procedurę licencyjną umożliwiającą otrzymanie zezwolenia na oferowanie zakładów bukmacherskich online. Taka informacja pojawiła się wczoraj w publikacji na stronie wyborcza.pl:

Unibet złożył wniosek o wydanie licencji na początku maja, który również zawiera szczegółowe informacje o tym, jak zabezpieczamy integralność naszych systemów i produktów, a także naszych procedur, aby zapewnić konsumentom możliwość korzystania z naszych usług w bezpieczny sposób. W tej chwili czekamy na odpowiedź od polskich władz i do tego czasu nie możemy tego komentować” – mówi nam Alexander Westrell, rzecznik prasowy firmy Kindred Group, do której należy Unibet.

Postanowiliśmy we własnym zakresie skontaktować się z Alexandrem Westrellem, rzecznikiem prasowym Kindred Group, który potwierdził nam tę informację. Tym samym firma Unibet jest drugą dotychczas offshore’ową marką po Bwin oficjalnie komunikującą, że stara się o uzyskanie licencji na oferowanie zakładów bukmacherskich w Polsce.

O oficjalnych stanowiskach bukmacherów na temat nowej ustawy hazardowej piszemy w tym miejscu. W najbliższym czasie poinformujemy Was ile podmiotów w tym momencie (i jakie) stara się o uzyskanie licencji na oferowanie zakładów bukmacherskich w Polsce.

Zarejestruj się w Fortunie i odbierz PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA 100 PLN

Tagged under

2 Comments

  1. Pingback: Unibet potwierdza złożenie wniosku o licencję – E-PLAY.PL

  2. Pingback: Osiem wniosków o licencję na zakłady bukmacherskie | E-PLAYBET.COM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa