ZPR uruchamiają firmę bukmacherską Totalbet

ZPR

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe szykują ofertę zakładów bukmacherskich pod nazwą Totalbet. Firma ma już licencję ministerstwa finansów, zamierza przyjmować zakłady przez internet i w punktach stacjonarnych. Zarządzają nią Marcin Giera i Łukasz Seweryniak – ustalił portal Wirtualnemedia.pl.

W drugiej połowie marca firma Totalbet Zakłady Bukmacherskie otrzymała od ministerstwa finansów zgodę na prowadzenie działalności w internecie w zakresie zakładów wzajemnych. Spółka zamieściła w ostatnich tygodniach kilka ogłoszeń o pracę, szuka m.in. specjalistów ds. treści i marketingu afiliacyjnego oraz kierownika i specjalisty w biurze obsługi klientów. – Obszarem działań będzie zarówno internet, jak i stacjonarne punkty przyjmowania zakładów – zaznacza w anonsach.

Szefem Totalbet jest Marcin Giera, który poprzednio przez ponad pięć lat był dyrektorem ds. rozwoju kasyn w Zjednoczonych Przedsiębiorstwach Rozrywkowych. Funkcję dyrektora operacyjnego pełni Łukasz Seweryniak, poprzednio przez ponad 10 lat związany z Totolotkiem (był tam m.in. marketing managerem oraz dyrektorem ds. marketingu i działalności).

Z kolei dyrektorem marketingu w Totalbet został Maciej Tylkowski. Przeszedł z firmy Dafabet, w której przez ponad rok był country managerem. Wcześniej pracował m.in. jako affiliate manager w Adpilot oraz affiliate & poker manager w bwin.

Nie wiadomo, kiedy konkretnie Totalbet zacznie oferować zakłady bukmacherskie. – Trudno to jeszcze precyzyjnie określić. Zbyt dużo jest czynników, które mają wpływ na ostateczną datę. Teraz mogę tylko potwierdzić, że będzie to na pewno w tym roku – stwierdził Maciej Tylkowski zapytany o to na Twitterze.

Marcin Giera w rozmowie z Wirtualnemedia.pl stwierdził, że firma na razie nie przekazuje żadnych dodatkowych informacji o planowanej działalności.

Całość czytaj na: wirtualnemedia.pl

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *