Właściciel Arki tłumaczy się ze spółki o profilu bukmacherskim

Arka Gdynia

Zakłady bukmacherskie w Gdyni pod egidą właściciela Arki Dominika Midaka? Właściciel gdyńskiego klubu dementuje w Radiu Gdańsk doniesienia medialne na ten temat. – Spółka która powstała nigdy nie będzie miała nic wspólnego z zakładami bukmacherskimi – tłumaczy młody biznesmen.

Chodzi o podmiot o nazwie „GL Investments”, który został zarejestrowany w Gdyni. Według KRS jest to spółka prowadząca „Działalność z grami losowymi i zakładami wzajemnymi”.

W środę, media społecznościowe obiegła informacja o tym, że właściciel Arki, jego ojciec Włodzimierz, a także bliski współpracownik – Piotr Włodarczyk prowadzą spółkę, której działalność jasno wskazywała na działalność związaną z zakładami bukmacherskimi. O sprawie na Twitterze poinformował insider i jeden z najbardziej znanych użytkowników tego portalu w polskiej piłce – Janekx89.

Midak: to absurd

Całą sprawę, z rzekomą spółką zajmującą się zakładami bukmacherskimi, postanowiliśmy sprawdzić u źródła. Dominik Midak, właściciel Arki Gdynia, zdementował doniesienia.

[quote style=”1″ author=””]Te informacje to jeden wielki absurd. W danej spółce, o której mowa, nic się nie dzieję. To nowy podmiot stworzony z myślą o przyszłości. Na jego strukturach zostanie stworzone coś nowego. Zaznaczę jednak, że nigdy nie będzie to miało nic wspólnego z działalnością bukmacherską, powiedział w rozmowie z Radiem Gdańsk – Dominik Midak.[/quote]

Jednocześnie właściciel Arki nie chciał zdradzić na czym „nowy biznes” miałby się opierać.

Prezes Zarządu: bukmacherka? Wolne żarty

Równie tajemniczy co właściciel Arki, był Piotr Włodarczyk, który w spisie KRS figuruje jako prezes zarządu spółki „GL Investments”. Były piłkarz Legii Warszawa i reprezentant Polski odniósł się do sprawy:

[quote style=”1″ author=””]Wszystkie te doniesienia mijają się z prawdą. Ta spółka nigdy nie miała, nie ma i nie będzie miała nic wspólnego z zakładami bukmacherskimi – powiedział Włodarczyk.[/quote]

Całość czytaj na: radiogdansk.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.