Za 5 zł mógł wygrać fortunę!

Korona Kielce nie będzie ulubioną drużyną jednego z klientów legalnego zakładu bukmacherskiego Fortuna, który za postawione 5 zł mógł wygrać 14 tys. zł. I jeszcze zgarnąć 50 tys. zł bonusu za poprawne wytypowanie całej kolejki.

Wszystko układało się dobrze: Zagłębie Sosnowiec zremisowało Bruk-Betem (1:1), Widzew zremisował z Radomiakiem (1:1), a swoje mecze w tej kolejce wygrały Górnik Łęczna (2:1 z GKS Bełchatów), Sandecja (2:0 z Miedzią), GKS Tychy (2:1 ze Stomilem), ŁKS (2:1 z Odrą Opole), Resovia (2:1 z Puszczą) i Arka (1:0 z GKS Jastrzębie).

Wszystko układało się dobrze. „Dla mnie ten remis to jest porażka”

Wygrać też miała Korona z Chrobrym. To był ostatni niedzielny mecz na kuponie i ostatni ekspercki kupon, który dodatkowo za dobre wytypowanie całej kolejki pierwszej ligi zgarnąłby bonus – aż 50 tys. złotych!

No i Korona nawet wygrywała. Najpierw od 16 do 27. minuty, kiedy Chrobry doprowadził do wyrównania. A później od 59. aż do 90., kiedy Chrobry – dodajmy, że od 70. minuty grający w dziesiątkę – znowu zdołał wyrównać. Gdyby nie zdołał, klient Fortuny za postawione 5 zł wygrałby blisko 14 tys. zł. Plus wspomniany bonus, czyli łącznie 64 tys. zł.

Źródło: sport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *