Wygraj wyjazd na Premier League ze Sportingbet

Graj i wygrywaj akumulatory w Sportingbet i pojedź na mecz Premier League! Wnoś zakłady akumulowane w trakcie gry z 2 lub większą ilością zdarzeń, każde zdarzenie po kursie 1.50 lub wyższym, łącznie za co najmniej 20 PLN.

Za każdy wygrany zakład akumulowany, który został wniesiony w grudniu otrzymasz 1 punkt. Ilość zdobytych przez Ciebie punktów będzie widoczna w tabeli wyników. Zakończ zmagania w TOP50 i wygraj wyjazd na mecz Premier League lub darmowy zakład o wartości do 1200 PLN! Zwycięzcy zostaną nagrodzeni 02.01.2017 r.

Nagrody:

Miejsce 1: Premier League (Arsenal v Manchester City) – wyjazd dla 2 osób

Wyjazd dla 2 osób na mecz Premier League Arsenal v Manchester City rozgrywany w Londynie, w dniu 4.1.2017 obejmujący zakwaterowanie w luksusowym hotelu, bilety lotnicze i bilety na mecz. Należy pamiętać, że data meczu może ulec zmianie.

Miejsce 2: Premier League (Arsenal v Everton) – wyjazd dla 2 osób

Wyjazd dla 2 osób na mecz Premier League Arsenal v Everton rozgrywany w Londynie, w dniu 5.21.2017 obejmujący zakwaterowanie w luksusowym hotelu, bilety lotnicze i bilety na mecz. Należy pamiętać, że data meczu może ulec zmianie.

Miejsce 3: Premier League (Arsenal v West Ham) – wyjazd dla 2 osób

Wyjazd dla 2 osób na mecz Premier League Arsenal v West Ham rozgrywany w Londynie, w dniu 4.4.2017 obejmujący zakwaterowanie w luksusowym hotelu, bilety lotnicze i bilety na mecz.

Miejsca 4 – 50: Darmowy zakład do 1200 PLN

Gracze, którzy ukończą zmagania na pozycjach 4 – 50 zostaną nagrodzeni darmowymi zakładami o łącznej wartości ponad 12000 PLN. Darmowe zakłady zostaną zaksięgowane na kontach graczy 02.01.2017 r. i będą ważne przez 7 dni.

Jeśli nie masz jeszcze konta w Sportingbet możesz zarejestrować się tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.