WMZPN przedłużył umowę ze sponsorem tytularnym forBET

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej przedłużył o kolejne dwa lata umowę ze sponsorem tytularnym IV Ligi, firmą forBET. Dzięki temu rozgrywki forBET IV Ligi będą mogły dalej rozwijać się w szybkim tempie.

Dwa lata temu firma forBET została sponsorem tytularnym rozgrywek IV Ligi. Pierwsza umowa została podpisana wiosną 2019 roku i obowiązywała do końca sezonu 2019/20. Następnie umowa została przedłużona o kolejny rok. Teraz forBET zostaje z czwartoligowymi rozgrywkami do czerwca 2023 roku.

Dzięki przekazanym przez sponsora środkom kluby otrzymały sprzęt do nagrywania spotkań czy ścianki konferencyjne. To sprawiło, że realizowany jest Magazyn forBET IV Ligi, w którym pokazywane są bramki ze wszystkich czwartoligowych meczów, odbywających się w danej kolejce. Od kilku sezonów, co rundę wydawany jest również „Skarb Kibica”, a obiekty, na których grają czwartoligowcy, zostały wyposażone w banery i flagi z logiem ligi. Na tym jednak nie koniec i już od przyszłego sezonu piłkarze w forBET IV Lidze będą rozgrywać swoje mecze specjalną, dedykowaną dla tych rozgrywek piłką.

Dwuletnia współpraca z forBET to okres bardzo dynamicznego rozwoju warmińsko-mazurskiej IV Ligi. Cieszymy się, że umowa została przedłużona o kolejne dwa lata. Pozwoli nam to kontynuować dotychczasowe projekty oraz wdrażać kolejne pomysły, wypracowane wspólnie z klubami.

– mówi Marek Łukiewski, prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Warmińsko-Mazurskim Związkiem Piłki Nożnej, dlatego też z radością przedłużamy umowę. Jestem przekonany, że kolejne lata współpracy przyniosą wiele zadowolenia zarówno nam jak i drużynom, piłkarzom oraz Warmińsko-Mazurskiemu Związkowi Piłki Nożnej. Dotychczasowa współpraca charakteryzowała się wzajemnym zrozumieniem i otwartością na potrzeby partnerów i jestem przekonany, że tak będzie również w kolejnych sezonach.

– stwierdza Paweł Majewski, dyrektor marketingu forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *