Superbet z FourFourTwo

Wyłącznym partnerem marki FourFourTwo został legalnie działający na polskim rynku bukmacher –Superbet. Umowa dotyczy współpracy contentowej.

 

Wszelkie efekty nawiązanej właśnie współpracy będzie można obserwować na kanale YouTube i stronie internetowej bukmachera.

 

Superbet w teamie z „FourFourTwo”

 

Superbet pozyskał wyłączną licencję na Polskę na publikowanie treści tworzonych przez redakcję „FourFourTwo”, czyli jednego z najpopularniejszych magazynów piłkarskich na świecie. Na jej podstawie na naszym kanale YouTube będą pojawiać się brandowane marką „FourFourTwo” materiały wideo, zaś teksty zasilą blog na stronie internetowej Superbet.

Pierwsze efekty współpracy można już zobaczyć na naszym kanale YT – to dwa wywiady z gwiazdami angielskiej piłki – Harrym Kane`m i Stevenem Gerrardem. Oba materiały możesz zobaczyć pod tym linkiem.

 

Cel? Jakość premium!

 

Nadrzędnym celem polityki contentowej Superbet jest dostarczanie kibicom materiałów jakości premium. Jednym z jej przejawów było już związanie się bukmachera z duetem 2AngryMen, czyli Mateuszem Święcickim i Filipem Kapicą – komentatorami stacji Eleven Sports, którzy regularnie pojawiają się na kanale YouTube Superbet i współpracują z nami w obszarze social media.

Obie współprace wpisują się w szerszą strategię popularyzacji marki Superbet w Polsce i są zgodne z kluczowymi dla niej wartościami. Superbet stawia przede wszystkim na wysoką jakość, profesjonalizm i wartościową rozrywkę wykorzystując do tego nowoczesne i nieustannie rozwijane technologie.

1 thought on “Superbet z FourFourTwo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *