STS uruchomił nową metodę płatności – PayPal

STS największy bukmacher w Polsce, który działa również na kilkunastu rynkach europejskich wprowadził nową metodę wpłacania środków na konto gracza.

 

Dzięki portfelowi elektronicznemu PayPal gracze STS mogą wygodnie i bezpiecznie, bez konieczności udostępniania swoich danych finansowych, wpłacać środki na konto. Usługa PayPal dostępna jest dla wszystkich klientów bukmachera w Polsce. STS jest jedynym bukmacherem w kraju, który realizuje wpłaty przez PayPal.

 

STS jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku bukmacherskiego, który nieprzerwanie inwestuje w nowoczesne rozwiązania dla graczy, ale również w ich komfort przy korzystaniu z usług. Możliwość wpłaty środków na konto STS przy pomocy konta internetowego PayPal to udogodnienie, dzięki któremu gracze mogą w szybki i bezpieczny sposób zdeponować środki na swoim koncie” – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

 

System PayPal zapewnia dostęp do konta internetowego ułatwiając użytkownikom dokonywanie płatności w sieci – bez konieczności udostępniania swoich danych finansowych. Środki na konto STS przelać można – poza PayPal – także tradycyjnym przelewem bankowym, za pomocą szybkich transferów PayU, Dotpay i  Tpay, korzystając z portfeli internetowych Skrill i Neteller, dzięki karcie przedpłaconej Paysafecard, a także w jednym ze stacjonarnych punków STS.

3 thoughts on “STS uruchomił nową metodę płatności – PayPal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *