Statystyki gracza. Poznaj swoją skuteczność w TOTALbet!

Każdy Typer chciałby w łatwy sposób sprawdzać statystyki swoich zakładów. Teraz jest to bardzo proste dzięki innowacji TOTALbet! Legalny bukmacher wprowadził nowy produkt – Statystki Gracza. Dzięki nim można sprawdzić  skuteczność w typowaniu poszczególnych dyscyplin i wyniki na tle innych Typerów. Można też powalczyć o tytuł Eksperta, zarezerwowany dla najlepszych. Jak to działa?

W zakładce Moje Konto dodano pozycję Statystyki. Wyniki pojawią się po tym, jak Gracz postawi przynajmniej pięć zakładów z danej dyscypliny. Gdy to zrobi, ujrzy graficzne i procentowe podsumowanie skuteczności swoich typów.

Np. Gracz stawia kupon AKO z pięciu zdarzeń z piłki nożnej. Trzy zdarzenia są trafione, dwa błędne = skuteczność na piłce nożnej 60%.

To nie wszystko – na pasku znajduje się też granica, która pokazuje średnią wszystkich Graczy TOTALbet! Dzięki temu wiadomo, czy nasze typy wchodzą częściej czy rzadziej od innych użytkowników. Ta wiedza może wpłynąć na strategię, albo po prostu być źródłem satysfakcji.

Dla wąskiego grona zarezerwowany jest tytuł Eksperta. Otrzymają go osoby z najwyższą skutecznością w danej dyscyplinie. Kto wie, może z czasem Eksperci będą mogli liczyć na specjalne nagrody. Na razie życzymy udanych analiz i ciekawych wniosków dzięki Statystykom Gracza!

About Author

1 thoughts on “Statystyki gracza. Poznaj swoją skuteczność w TOTALbet!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *