Superbet świętuje mistrzostwo The Reds z Jerzym Dudkiem

Już w niedzielę, razem z Jurkiem Dudkiem, legendą Liverpoolu, Superbet będzie celebrować zakończenie mistrzowskiego sezonu w wykonaniu „The Reds”.

Wszelkie informacje dotyczące transmisji LIVE z tego wydarzenia będzie można śledzić na fanpage’u facebookowym tego legalnego bukmachera. Dla zainteresowanych akcją, fanpage Superbet znajdziecie TUTAJ.

W czasie transmisji odbędzie się także świętowanie z okazji zakończenia mistrzowskiego sezonu w wykonaniu Liverpoolu. Przypominamy, że ambasadorem marki Superbet w Polsce został piłkarz Jerzy Dudek, były bramkarz Liverpoolu i były zawodnik reprezentacji Polski.

“Z Liverpoolem wygrałem Ligę Mistrzów. Z Realem Madryt zdobyłem mistrzostwo Hiszpanii. Z Superbet chcę odmienić oblicze zakładów bukmacherskich w Polsce. Superbet wprowadza nowy standard jakości i wiarygodności. A są to wartości, które zawsze stawiałem na pierwszym miejscu. Superbet jest także gwarantem bezpieczeństwa, co jest w tej branży bardzo ważne. Jestem niezwykle dumny, że dzięki współpracy z Superbet ponownie będę mógł je zaoferować kibicom” – podkreśla ambasador marki, Jerzy Dudek.

Nie przegapcie niedzielnego „Live Show” z niespodziankami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *