SB Betting planuje podbój Afryki

Dostawca oprogramowania w zakładach sportowych, SB Betting Software jest gotowe na eksplorację kolejnych krajów dzięki Premierbet.

 

Panafrykański operator wykorzystał okres blokady, aby dokonać poważnej aktualizacji swojej platformy.

 

Dyrektor operacyjny SB Betting Software Michał Głowacki był pełen pochwał za reakcję operatora na pandemię koronawirusa. „Działając w całej Afryce, Premierbet został dotknięty przez globalną blokadę” – przyznał.

 

„Mimo to wykorzystali ten okres, aby przeprowadzić z nami poważną aktualizację platformy. A teraz jesteśmy gotowi pomóc im otwierać coraz więcej operacji w całej Afryce.

 

„Po uzyskaniu stabilizacji w Nigerii w ramach naszych ogólnoafrykańskich operacji z Premierbet, chcielibyśmy rozpocząć odkrywanie kolejnych krajów. Dzięki wielu kanałom sprzedaży, promocji i dostosowanemu systemowi prowizji, czuję, że możemy dopasować się do każdego kraju w Afryce ”.

 

Głowacki podzielił się również aktualizacją informacji na temat innego długoterminowego partnera SB Betting Software. „Działając w Nigerii, Merrybet umocnił swoją pozycję internetową i był w stanie kontynuować sprzedaż” – wyjaśnił. „Jest to jedna z dwóch najbardziej stabilnych marek w Naija”.

 

Przypominamy, że SB Betting jest także dostawcą oprogramowania dla wielu bukmacherów w naszym kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.