Promocja w LV Bet z okazji turnieju 4 skoczni

Wykorzystaj swoją wiedzę o skokach narciarskich, sprawdź ofertę na Turniej Czterech Skoczni i wygrywaj więcej w aplikacji LV BET!

Zainstaluj zatem aplikację na iOS lub Android i ciesz się dodatkowymi 14% do stawki.

Czy Ryoyu Kobayashi powtórzy swój zeszłoroczny triumf w prestiżowym turnieju rozgrywanym w Niemczech i Austrii? Jak zaprezentują się Polacy? Sprawdź ofertę i wygrywaj jeszcze więcej, gdyż LV BET ​Dorzuca 14% do wygranych, w aplikacji na cały Turniej Czterech Skoczni!

Skorzystaj z promocji już teraz!

Na co warto zwrócić uwagę?

  • Czas trwania promocji: 28.12.2019 0:00 – 6.01.2020 23:59.
  • Promocja dotyczy zakładów postawionych za pomocą aplikacji mobilnej LV BET.
  • Promocja dotyczy wyłącznie zakładów na Turniej Czterech Skoczni (28.12 – 6.01).
  • Stawiając zakład za pomocą aplikacji LV BET, odpowiednie parametry zakładu zostaną podwyższone w taki sposób, że typowy wskaźnik 0.88 ulegnie podwyższeniu do 1.0 – przykładowo, stawiając zakład za 100 PLN, stawka zakładu po przemnożeniu przez ten promocyjny wskaźnik wynosić będzie 100 PLN. Jeżeli zatem gracz postawi zakład za 100 PLN po kursie 2.00, to jego wygrana wyniesie 200 PLN. Dzięki zmianie wskaźnika wygrana będzie wyższa o 13.63%.
  • Promocja dotyczy zakładów typu: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi w obrębie Turnieju Czterech Skoczni w dniach 28.12.19 – 6.01.2020.

Promocje w LV BET to prawdziwa gratka dla graczy zakładów bukmacherskich. Dodatkowa kasa, wyższe wygrane, cash-back, fantastyczne bonusy, emocjonujące turnieje ze wspaniałymi nagrodami! Sprawdzaj codziennie sekcję promocji i nie przegap okazji na wielką wygraną!

Szczegóły promocji na Turniej Czterech Skoczni znajdziesz TUTAJ!

Zarejestruj się w LV BET już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.