Promocja na dokładny wynik w STS

Interesujesz się Ligą Mistrzów? Analizujesz wyniki spotkań? Zagraj SINGLA na dokładny wynik w hitowym starciu Ligi Mistrzów: Bayern Monachium – Tottenham Hotspur Londyn.

Ważnym jest, aby Twój zakład został postawiony za dokładnie 10 złotych za własne pieniądze. Możesz postawić dowolną liczbę kuponów, ale do rozliczenia bukmacher weźmie pod uwagę tylko pięć pierwszych.

Jeśli wytypujesz wynik poprawnie, oprócz wygranej z kuponu weźmiesz udział w podziale puli 5000 złotych. Pieniądze z podziału nagrody głównej trafią na Twoje konto bonusowe.

Na co warto zwrócić uwagę?

  • Promocja trwa od dnia 09.12.2019 od godziny 01:00 do dnia 11.12.2019 do godziny 21:00.
  • 5 000 złotych zostanie podzielone równo na wszystkie kupony, które spełnią warunki akcji. Nagroda trafi na konto bonusowe lub Kartę Klubu STS.
  • Do promocji zaliczane będzie wyłącznie 5 (słownie: pięć) pierwszych kuponów zawartych przez użytkownika w trakcie trwania promocji.
  • W promocji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu opcji CASH-OUT, zakłady zawarte z konta bonusowego, zakłady STS Bezpieczny, AKO, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, zakłady rozliczone przez organizatora w części lub całości jako zwrot po kursie 1,00 oraz zakłady zawarte przy użyciu środków z Karty STS.
  • W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Na przykład. otrzymując 20 złotych bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 60 złotych. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Jak bonus przyznawany jest w praktyce?

  • Nagrody zostaną przyznane do 18 grudnia 2019 roku.

Po więcej informacji dotyczących tej kampanii zapraszamy na stronę główną serwisu STS, lub klikając w PROMOCJA DOKŁADNY WYNIK.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.