Postaw na swojego faworyta w Tour de France

Stawiaj bez ryzyka na zwycięzcę w najbardziej prestiżowej imprezie kolarskiej na świecie! Postaw na swojego faworyta do zwycięstwa w Tour de France za minimum 20 PLN, jeżeli nie wygra on wyścigu, ale znajdzie się na podium lub wygra jedną z klasyfikacji (punktową, górską lub młodzieżową), oddamy Ci Twoją stawkę, postawioną na ten zakład!

Maksymalny zwrot to 100 PLN!

 1. Obstaw zwycięzcę Wielkiej Pętli za minimum 20 PLN
 2. Jeżeli Twój kupon jest wygrany kasa jest Twoja.
 3. W przypadku, gdy zawodnik na którego postawiłeś nie wygra wyścigu, znajdzie się jednak na podium lub będzie triumfatorem klasyfikacji punktowej, górskiej lub młodzieżowej otrzymasz zwrot stawki do 100 PLN.

Regulamin promocji:

 1. Czas trwania promocji: 27.06.2017 10:00 CET – 01.07.2017 09:00 CET.
 2. W promocji automatycznie biorą udział zarejestrowani gracze LVBET.pl, którzy postawią zakład na zwycięzcę Tour de France 2017, a zakład ten okaże się przegrany. Jeśli będzie to zakład kombi to zwrot będzie możliwy w przypadku, kiedy tylko selekcja na zwycięzcę Tour de France okaże się przegrana, a pozostałe selekcje będą wygrane.
 3. Gracz otrzyma zwrot swojej stawki za przegrany zakład, jeśli kolarz, wytypowany do zwycięstwa w całym wyścigu zajmie miejsce na podium (drugie lub trzecie) lub wygra jedną z kategorii (punktową, górską, młodzieżową).
 4. W promocji biorą udział kupony singiel na zwycięzcę Tour de France, oraz przedmeczowe kupony kombi, w których przynajmniej jeden zakład został zawarty na zwycięzcę Tour de France, postawione w czasie trwania promocji.
 5. Minimalna stawka pozwalająca na udział w promocji to 20 PLN.
 6. W promocji biorą udział zakłady postawione wyłącznie ze środków własnych.
 7. Maksymalna kwota zwrotu to 100 PLN.
 8. Zwrot w formie bonusu zostanie przyznany na konto gracza w dniu 24.07.2017, do 17:00.
 9. Bonus jest ważny 30 dni.
 10. Przyznany bonus podlega 1-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75.
 11. Wymagania dotyczące obrotu spełniają kupony, zagrane po kursie minimalnym 1.75 oraz zakłady combi, których łączny kurs to 1.75 lub wyższy.
 12. Na jednego użytkownika przypada tylko jeden bonus w promocji.
 13. Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 14. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika i konfiskaty pozostałych na nim środków.
 15. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.

 

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *