Portugalia mistrzem. Sprawdzamy ile można było zarobić!

Cristiano Ronaldo w końcu spełnił swój sen sukcesu z reprezentacją narodową Portugalii. W finałowym spotkaniu po golu Edera drużyna Fernando Santosa pokonała faworyzowanych gospodarzy z Francji 1:0 po dogrywce. My sprawdzamy, jak bukmacherzy prognozowali rozstrzygnięcia tegorocznych Mistrzostw Europy.

Przed wczorajszym finałem zdecydowanie większe szanse analitycy przyznawali gospodarzom. Kurs na triumf Francji wynosił około 1,4-1,5. Zwycięstwo Portugalczyków na Saint-Denis było znacznie mniej prawdopodobne zdaniem bukmacherów. Kursy wahały się w przedziale od 2,4 do 2,9.

Jeszcze więcej można było zarobić przed turniejem, jeżeli ktoś przewidział triumf Portugalczyków. Za postawione 100 zł mogliśmy w zależności od wybranego bukmachera zarobić od 1600 do nawet 2000 złotych. Wyżej wyceniano szanse Francuzów, Niemców, Hiszpanów, Anglików i Belgów. Podobnie do Portugalczyków szacowano kursy na zwycięstwo Włochów.

Nieco mniej bogaci bylibyśmy, gdybyśmy zdecydowali się wytypować króla strzelców francuskiego turnieju. Faworytem bukmacherów byli Thomas Muller (Muller ostatecznie nie zdobył żadnego gola podczas EURO 2016) i Cristiano Ronaldo (Portugalczyk zanotował 3 trafienia), za których płacono 8 do 1. W przypadku postawienia na Antione’a Griezmanna, który 6 razy trafił do siatki rywali mogliśmy uzyskać 11-krotność postawionej stawki.

A jak Wasze wrażenia po turnieju? Zarobieni?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.