Ladbrokes wprowadziło nowy rodzaj zakładu.

Bukmacher Ladbrokes ogłosił, że we współpracy z wieloletnimi dostawcami Banach i Opta wprowadził nowy zakład akumulacyjny.

Dzięki nowemu zakładowi 5-a-side klienci będą mogli stworzyć własną drużynę 5-osobową z graczy biorących udział w meczach angielskiej Premier League, Ligi Mistrzów UEFA, niemieckiej Bundesligi, włoskiej Serie A, hiszpańskiej La Liga i francuskiej. Ligue 1.

 

Obstawiający wygeneruje cenę akumulacyjną na podstawie statystyk dla każdego wybranego gracza. Gracze będą mogli wybrać jedną z sześciu formacji drużyn i pięciu graczy z dziewięciu typów.

 

Dostawca danych piłkarskich Opta zapewni klientom Ladbrokes statystyki, które pomogą im w wyborze drużyn i atrybutów.

 

Ladbrokes będzie wspierać uruchomienie kampanii marketingowej w telewizji, radiu, prasie i kanałach cyfrowych. Kampania będzie zawierać hasło: „Nowy, wspaniały sposób obstawiania”.

 

Komentując nową premierę, Stew Townsend, szef marketingu marki Ladbrokes, powiedział: „Nasze badania pokazują, że fani uwielbiają podążać za swoimi ulubionymi graczami przez cały mecz i ten zakład został opracowany z myślą o tym.

 

„Chcieliśmy stworzyć produkt, który koncentruje się na umiejętnościach gracza, a gra 5-A-Side w Ladbrokes łączy elementy Fantasy Football i Football Managera”.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *