eWinner Gwardia Wrocław rusza do gry

Ważny dzień dla siatkarskiej Gwardii Wrocław. Drugi sezon z rzędu klub ma tytularnego sponsora, ponownie uwiarygodniając swoje działania.

Od startu rozgrywek 2020/21 w TAURON 1. Lidze, wrocławski zespół będzie nosił nazwę eWinner Gwardia Wrocław. Na kolejny sezon przedłużono za to współpracę z partnerem, Militaria.pl.

 

eWinner jest legalnym bukmacherem na polskim rynku, ambasadorem marki jest legenda polskiej koszykówki – Marcin Gortat!

 

Operator jest także Sponsorem Tytularnym eWinner 1. ligi żużlowej i eWinner Apatora Toruń oraz Oficjalnym Bukmacherem PGE Ekstraligi. Flagowym produktem eWinnera jest Custom Bet, czyli zakład na życzenie, dzięki któremu każdy gracz może zaproponować własny pomysł na zdarzenie. Grając na stronie ewinner.pl masz pewność, że nie łamiesz prawa, a wygrane pochodzą z legalnego źródła. Działania eWinner funkcjonują w oparciu o zezwolenie Ministra Finansów, firma jest zarejestrowana w Polsce i tutaj odprowadza podatki. Dodatkowo realizuje obowiązki formalne nałożone przez Ministerstwo Finansów. Między innymi ostrzegając o ryzyku związanym z hazardem, czy możliwości uzależnienia, dokładnie weryfikując przy tym tożsamość graczy.

 

Ryszard Czarnecki, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej: – Z Halą Orbita związane są dobre wspomnienia, to wyjątkowy dzień dla wrocławskiej siatkówki. Cieszę się, że w czasach COVID-19, są firmy – nie tylko państwowe – ale i prywatne, które podejmują słuszne decyzje, w sensie biznesowym i mądrą strategicznie. Wejścia do siatkówki, która jest polskim sportem narodowym. Gwardia Wrocław to klub z mojego miasta, mam do niego wielki sentyment, a może nawet coś więcej, niż sentyment. eWinner to ważny gracz na rynku bukmacherskim, cieszę się, że będzie teraz działać razem z Gwardią. Ważne, że sponsorzy, którzy byli z klubem, zostali, za co również dziękuję. Siatkówka wygrywa z pandemią, sponsorzy wiedzą, że to jest dobry kierunek, dobra inwestycja. Trzymam kciuki za tę drużynę, za ten klub. Obserwuje wasz entuzjazm od dłuższego czasu i mam nadzieję, że wasz entuzjazm przełoży się na wynik sportowy. Warto sobie stawiać w życiu wysokie cele i wiem, że takie sobie stawiacie. Jako człowiek z Wrocławia będę pomagał, jeśli tylko będzie taka potrzeba.

 

Grzegorz Nowak, prezes eWinner: – Siatkówka to dyscyplina, która ma szczególne miejsce w sercach Polaków. To samo można powiedzieć o Gwardii, klubie posiadającym specjalne względy wśród wrocławian. Jako eWinner wierzymy w dynamiczne i rozwijające się projekty, mierzące wysoko. Jesteśmy przekonani, że eWinner Gwardia Wrocław wróci do najwyższej klasy rozgrywkowej, a my jesteśmy dumni mogąc w tym pomóc. Stając się sponsorem tytularnym organizacji przygotujemy dla kibiców szereg promocji i aktywacji, dzięki którym lepiej poznają naszą markę. Markę, która jak Gwardia, mierzy wysoko, rozwija się i dynamicznie wchodzi w polski rynek zakładów bukmacherskich. Uważamy, że ten sponsoring pokaże, jak świetnie dobierać do współpracy marki, które tworzą niejako synergię wizerunkową i marketingową.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.