Gwarancja najwyższego kursu na Igę w TOTALbet!

Iga Świątek

Polski sport ma nową bohaterkę! Iga Świątek w sobotę zagra w finale turnieju Wielkiego Szlema na kortach Rolanda Garrosa. Wszyscy liczymy, że wygra mecz z Sofią Kenin. By ta chwila stała się jeszcze słodsza, można skorzystać z promocji TOTALbet – Gwarancja Najwyższego Kursu na Igę!

Bukmacherzy TOTALbet gwarantują, że kurs na wygraną Polki w finale singla będzie najwyższy na rynku. W piątek o godzinie 15:00 wynosił on 1.67. Współczynnik przy Sofii Kenin to 2.42.

Z oferty TOTALbet wynika, że faworytką jest Świątek, która od początku turnieju zachwyca swoją grą. Kenin będzie jednak bardzo trudną rywalką. W półfinale odprawiła utytułowaną Petrę Kvitovą. Pamiętajmy też, że Amerykanka w tym roku wygrała Australian Open.

Mimo wszystko TOTALbet wierzy w moc nastolatki z Raszyna i oferuje najwyższy kurs na jej zwycięstwo! Gwarancja dotyczy tylko zakładu głównego na zwycięstwo Igi, ale TOTALbet oferuje wysokie także pozostałe kursy, np. na liczbę setów czy handicapy.

Finałowy mecz kobiet we French Open rozpocznie się w sobotę o godzinie 15:00. Wszystkie spotkania tenisowe w najciekawszych turniejach można obstawiać na TOTALbet.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.