ESF rozpoczyna globalne partnerstwo z DLA +

Międzynarodowa Federacja Esports (IESF) oraz DLA + Architecture & Interior Design (DLA +) zawarły globalne partnerstwo w celu ustalenia wytycznych dotyczących projektowania obiektów e-sportowych.

DLA + stanie się wyłączną agencją certyfikującą obiekty e-sportowe w imieniu IESF, a także oficjalnym doradcą IESF.

Wytyczne dotyczące standaryzacji obiektów e-sportowych określą wymagania przestrzenne i techniczne obiektów e-sportowych oraz ustanowią przepisy i procedury dotyczące certyfikacji obiektów e-sportowych.

Głównym celem ujednolicenia wytycznych dotyczących obiektów e-sportowych jest zaspokojenie potrzeb fanów, graczy, mediów i operatorów, a także określenie wymagań w celu promowania wydajnego, funkcjonalnego i bezpiecznego środowiska dla wydarzeń e-sportowych.

„Partnerstwo DLA + IESF zbada unikalne cechy działań i środowisk e-sportowych, zarówno techniczne, jak i fizyczne, i wykorzysta te cechy do promowania tego szybko rozwijającego się sportu. Jako eksperci w projektowaniu obiektów sportowych i rozrywkowych ustalimy standardy, które zapewnią efektywny proces i jasne wytyczne, aby stworzyć pozytywne wrażenia dla fanów, graczy, mediów i operatorów. Naszym celem jest zapewnienie, że wszystkie obiekty e-sportowe zapewniają warunki niezbędne do wysokiej jakości zawodów, produkcji i prezentacji gier i wydarzeń e-sportowych, zarówno na miejscu, jak i za pośrednictwem różnych form mediów ”- powiedział Sung Jung, współpracownik DLA + i lider praktyk sportowych , powiedział.

„W IESF cieszymy się, że możemy dostarczyć naszym członkom Wytyczne dotyczące standaryzacji miejsc e-sportowych, aby pomóc im w rozważaniu i projektowaniu obiektów e-sportowych dla fanów i graczy. Wytyczne będą istotnym źródłem informacji dla naszych globalnych członków, a także pomogą w naszych wysiłkach na rzecz stworzenia międzynarodowej standaryzacji w różnych dyscyplinach wraz z interesariuszami ekosystemu e-sportu ”- powiedział Vlad Marinescu, prezes IESF.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.