Edytuj podstawiony kupon

Kupon postawiony, a do głowy wpadł Ci pewniaczek który podbiłby stawkę? W GO+bet przewidzieliśmy, że tak może się zdarzyć. Dla takich sytuacji przygotowaliśmy specjalną opcję “Edytuj kupon”.

Funkcja ta daje Ci możliwości niedostępne u innych bukmacherów- możesz dodawać, zmieniać lub usunąć wybraną selekcję z nierozliczonych kuponów AKO – zarówno tych przedmeczowych, jak i na żywo. Chcesz zwiększyć stawkę postawionego zakładu? Proszę bardzo! W GO+bet jest to możliwe.

W przypadku zakładów SOLO istnieje możliwość zmiany, dodania selekcji lub zwiększenia stawki kuponu.

Opcję „Edytuj kupon” możesz wykorzystać w na kilka sposobów:

  • Dodawanie selekcji
  • Zamiana selekcji
  • Usunięcie selekcji
  • Zmiana typu zakładu
  • Zwiększenie stawki zakładu

Kiedy możesz skorzystać z opcji edycji?

Funkcja jest aktywna do wykorzystania, kiedy Cash out jest dostępny dla wszystkich nierozliczonych selekcji w ramach Twojego zakładu oraz kiedy końcowy wynik zakładu nie został jeszcze rozstrzygnięty. W praktyce oznacza to, że nawet jeśli kilka zdarzeń w postawionym przez Ciebie zakładzie akumulowanym zostało już rozstrzygniętych, to nadal masz możliwość skorzystania z opcji „Edytuj zakład”.

Pamiętaj, że jeśli edytujesz zakład, aktualna wartość zamknięcia zakładu zostanie użyta jako nowa stawka oraz wszystkie kursy widoczne na kuponie zostaną zaktualizowane na aktualne, a nie pierwotnie przyjęte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.