Ciekawa literatura o kasynach

Książki kasyn online nie są książkami z Book Of Ra. Ku naszemu wielkiemu ubolewaniu, dziś nie jest modne czytanie książek o zakładach hazardowych ani na jakikolwiek inny temat. To głupie, ale trudno powiedzieć inaczej o niechęci do czytania wśród współczesnych ludzi.

Według psychologów czytanie to bardzo złożony proces mózgowy, który jest bardzo przydatny dla ludzi. Podczas tego procesu w czaszce pojawia się wiele połączeń. Nie ma znaczenia, czy czytasz książkę o zakładzie hazardowym, melodramacie, detektywie czy coś innego. Mózg nieustannie pracuje, co jest przydatne w szczególności dla każdego uzależnionego od hazardu.

Co jest ciekawego w książkach o zakładach hazardowych?

Do tej pory możesz bezpiecznie podzielić książki o zakładach hazardowych i grach hazardowych na następujące główne kategorie:

  • klasyczne książki popularnych pisarzy;
  • kryminały;
  • książki fabularne o wewnętrznej „kuchni” instytucji;
  • notki dokumentalne autorów (głównie współczesnych) na temat teorii hazardu, prawdopodobieństwa wygranej i wiele więcej.

Jeśli nie jesteś czytelnikiem, to przepraszam. Nie powinieneś wygłaszać wykładu na temat skuteczności książki, ponieważ powiedziano ci o tym w szkołach, na uczelniach i na uniwersytetach. Mimo to lubisz hazard i możesz przeczytać książkę o zakładzie hazardowym, 10 kasyn.com, która nie będzie taka nudna. W prozie współczesnej i klasycznej rzeczywiście można znaleźć książki o niezwykłym bogactwie, które zapierają dech w piersiach. W każdej fikcyjnej historii i powieści czekają na ciebie fikcyjne historie, ale w rzeczywistości okazują się one dość interesujące.

Dla koneserów pełnych akcji książek napisano wiele doskonałych kryminałów związanych z hazardem. Takie prace zadziwiają wyobraźnię nowicjuszy w branży gier, którzy nic nie wiedzą o hazardzie.

Odwrotna strona tego jasnego świata, z jego negatywnymi postaciami, otwiera się przed czytelnikami. Tam, gdzie „wirują” ogromne sumy, zawsze jest przestępstwo, co doskonale ilustrują niemal wszystkie książki o zakładach hazardowych.

Najlepsze książki kasynowe

  • „Hazard 102” Michaela Shackleforda. Autor jest zawodowym hazardzistą, doświadczonym analitykiem w dziedzinie rozrywki hazardowej. Jego wiedza w tej dziedzinie jest naprawdę dobra. W tej książce opowiada o własnym doświadczeniu, podaje przykłady wykorzystania wiedzy w praktyce. Wyniki przedstawiono w tabelach wyników.
  • „Samouczek dla zwycięzcy hazardu” Edwarda Silberstanga to opowieść o tym, jak zminimalizować godność klubu hazardowego w dowolnej grze. Autor uczy, jak rozdysponować własne środki w grze tak, aby nawet podczas passy przegranych bank otrzymał niewielkie szkody.
  • The Theory of Gambling Masona Malmoutha to zbiór książek dla miłośników hazardu. Uwzględniono tutaj wszystko: od prostych zasad po najdrobniejsze szczegóły, znane tylko dość doświadczonym graczom. Możesz używać książki jako pulpitu. Zawsze najlepiej jest odświeżyć swoje umiejętności na dany temat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.