Bukmacherzy STS typują faworytów do Oscarów

Analitycy STS (Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne), największej firmy bukmacherskiej w Polsce, uważają, że Oscary w tym roku trafią do Emmy Stone – w kategorii „Najlepsza aktorka” – oraz Casey’a Afflecka – w kategorii „Najlepszy aktor”. Na statuetkę – w kategorii „Najlepszy reżyser” – największe szanse ma Damien Chazelle („La La Land”). Najlepszym filmem Akademia ogłosi „La La Land”, a najlepszym filmem nieanglojęzycznym „Toni Erdmann”. Tego, kto otrzyma statuetki dowiemy się 26 lutego br.

Najlepsza aktorka

Według analityków STS największe szanse w tej kategorii ma Emma Stone („La La Land”) z kursem 1,90. Każdy kto trafnie postawi 100 zł na tę aktorkę wygra 167,2 zł. Natalie Portman („Jackie”) również znajduje się w ścisłej czołówce bukmacherów STS. Gracz, który prawidłowo wskaże jej zwycięstwo zdobędzie 198 zł – kurs 2,25. Najmniejsze szanse spośród nominowanych ma Meryl Streep za rolę w „Boskiej Florence” z kursem 30,00. Co oznacza, że za każde postawione na nią 100 zł – w przypadku otrzymania przez nią statuetki – wiązać się będzie z wygraną w wysokości 2 376 zł.

sts_aktorka

Najlepszy aktor

Bukmacherzy STS typują, że statuetka trafi do Casey’a Afflecka za rolę w „Manchester by the Sea”. Każdy kto trafnie obstawi 100 zł na jego zwycięstwo wygra 110 zł – kurs 1,25. Denzel Washington („Fences”) z kursem 4,50 według analityków STS jest drugi w kolejności do otrzymania Oscara w tej kategorii. Ryan Gosling („La La Land”) zajmuje trzecią lokatę – kurs 7,50. Stawkę zamyka za to Viggo Mortensen („Captain Fantastic”) z kursem 50,00. Prawidłowe wskazanie go jako zwycięzcy będzie oznaczać wygraną w wysokości 3 960 zł.

sts_aktorNajlepszy reżyser

Oscar trafi – zdaniem analityków STS – do Damiena Chazelle’a za „La La Land”. Kurs to 1,12. Najmniejsze szanse ma za to Mel Gibson („Przełęcz ocalonych”) – kurs 50,00. Gdy ktoś postawi 100 zł na jego zwycięstwo – i tak też się stanie – to zdobędzie 3 960 zł.

sts_rezyser

Najlepszy film i najlepszy film nieanglojęzyczny

W opinii bukmacherów STS najlepszym filmem zostanie ogłoszony „La La Land” – kurs 1,22. Najmniejsze szanse ma zaś „Hell or High Water” („Aż do piekła”) – kurs 80,00. Oscar za najlepszy film nieanglojęzyczny otrzyma „Toni Erdmann” – kurs 1,50. Stawkę zamyka „Tanna” z kursem 10,00 (dane za Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne).

Gala rozdania Oscarów od wielu lat jest ważnym wydarzenie dla graczy STS. Dlatego – jak co roku – przygotowaliśmy specjalną ofertę z tej okazji. Notujemy coraz większe zainteresowanie  zakładami na wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne, polityczne czy społeczne. Stąd stale rozbudowujemy naszą ofertę po to, żeby odpowiadać na rosnące oczekiwania klientów. Jesteśmy liderem branży bukmacherskiej, naszym nadrzędnym celem pozostaje dalsze umacnianie pozycji rynkowej i przewag konkurencyjnych STS – mówi Mateusz Juroszek, prezes Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne.

Źródło: informacja prasowa

1 thought on “Bukmacherzy STS typują faworytów do Oscarów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.