Bukmacher bierze cztery piętra biurowe. W planach duży hub technologiczny

UBM podpisało umowę z polsko-brytyjską spółką Grand Parade na najem 6,2 tys. mkw. powierzchni biurowej w krakowskim biurowcu Kotlarska 11.

Grand Parade to polsko-brytyjska firma należąca do William Hill Group, jednego z największych bukmacherów na świecie zatrudniającego ponad 16 tys. pracowników na świecie. Krakowski oddział stać się ma jednym z kluczowych hubów technologicznych, w którym zatrudnienie znajdzie kilkuset programistów i specjalistów w zakresie wytwarzania oprogramowania. Nowy najemca zajmie prawie 4 piętra w budynku Kotlarska 11, zlokalizowanym zaledwie 5 minut od ronda Grzegórzeckiego i Galerii Kazimierz. Inwestycja zostanie oddana do użytku w styczniu 2018.

Kiedy projektowaliśmy Kotlarską 11, chcieliśmy, żeby był to biurowiec o butikowym charakterze, przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów. Z myślą o nich certyfikowaliśmy obiekt w systemie LEED, stworzyliśmy bogatą infrastrukturę dla rowerzystów i zadbaliśmy o zielone strefy reklasu. Mamy nadzieję, że pracownicy Grand Parade będą dobrze czuć się w naszym budynku – mówi Peter Obernhuber, członek zarządu UBM Polska. W procesie najmu wynajmującego reprezentowała firma doradcza Knight Frank, a najemcę firma Brookfield Partners i Araszkiewicz Cichoń Ryś Kancelaria Radców Prawnych.

Cieszymy się, że Grand Parade wybrało biuro w znakomitej lokalizacji. Kotlarska 11 to nowe oblicze biznesowego Krakowa i to w dodatku w centrum miasta. Oprócz najwyższej klasy powierzchni biurowej, istotnym czynnikiem przy wyborze biura był dostęp do udogodnień. Tych zaś w okolicy Kotlarskiej nie brakuje: centralne położenie daje możliwość spędzenia chwili na łonie natury do czego zachęca bliskość Wisły lub lunch na pobliskim Kazimierzu – dodaje Monika Sułdecka-Karaś, dyrektor regionalny i partner w Knight Frank. Biurowiec jest obecnie przeznaczony na sprzedaż.

Źródło: propertynews.pl

Szybka Gra, Szybka Kasa! Graj Wirtualne Sporty w Fortunie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.