LVBET – skąd taki nagły wzrost?

W ostatnich dniach na kilku serwisach bukmacherskich pojawiły się podobnej treści newsy analizujące popularność poszczególnych tzw. „legalnych bukmacherów” w środowisku online. W tych rankingach wysokie miejsce (czasami nawet lidera) zajmuje bukmacher LVBET. Czy rzeczywiście firma aż tak dynamicznie podbiła polski internet i graczy bukmacherskich? Spieszymy z wyjaśnieniami.

Faktem jest, że firma awansowała w rankingach popularności dzięki atrakcyjnej ofercie powitalnej (bonus na start do 1000 PLN + 20 PLN bez depozytu). Tak wysoka liczba wyświetleń jest jednak spowodowana przede wszystkim przeprowadzaną od połowy lipca intensywną kampanią displayową ze szczególnym naciskiem na format reklamowy pop-up.

Oto statystki wyświetleń poszczególnych serwisów bukmacherskich za ostatnie 28 dni. LVBET zajmuje w tym zestawieniu pierwsze miejsce, niemniej jednak od połowy lipca zauważalny jest znaczący przyrost wyświetleń od około 50000 dziennie do przedziału 300000-400000. Spójrzmy zatem na źródła ruchu dla domeny lvbet.pl:

Ponad 36% ruchu jest generowane z Display Ads. W przypadku pozostałych firm bukmacherskich omawianych w tym artykule ta wartość nie przekracza zazwyczaj 1%. No to jeszcze na koniec już konkretne strony odsyłające do domeny lvbet:

Adresy pośredniczących serwisów reklamowych lub filmowych. W przypadku wejścia na alltube.tv pojawi się pop-up z reklamą bukmachera LVBET. Do tej pory strategia stosowana przez takich bukmacherów Betclic, Expekt, czy Bet-at-home, którzy w kampaniach reklamowych stawiali na masowość. U tzw. bukmacherów legalnych do tej pory rzadkość. Ot i cała tajemnica nagłego skoku w rankingu LVBET rozwiązana.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *