Bonus wagi ciężkiej

Przed nami kolejna już 59 gala KSW, w związku z tym dla wszystkich fanów sportów walki Fortuna przygotowała wyjątkową promocję – „Bonus wagi ciężkiej”. Każdy, kto 20.03.2021 r. zdecyduje się obstawić kupon prematch za min. 200 zł brutto zawierający dowolne zdarzenie z oferty KSW 59 otrzyma 100 zł gwarantowanego bonusu.

Oferta: prematch
Kupony: SOLO, AKO, MAXIKOMBI
Kanały: strona www, aplikacja mobilna i punkty przyjmowania zakładów
Data: 20.03.2021
Stawka kuponu: min. 200 zł brutto
Kurs całkowity kuponu: min. 2.00
Wartość bonusu: 100 zł w punktach FKP
Warunek: 20.03.2021r. postaw kupon za min. 200 zł brutto zawierający min. 1 zdarzenie związane z galą KSW 59 z oferty prematch, a otrzymasz bonus 100 zł w punktach FKP

Jednemu graczowi przysługuje w ramach promocji jeden bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji. Nie ma znaczenia czy zakłady będą wygrane czy przegrane

Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji „Bonusy – Przegląd Bonusów”. Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Promocja łączy się z automatycznymi bonusami AKO i Happy Hours

Uwaga: jeżeli na kuponie jedno lub więcej spotkań zostanie zwróconych w stawce to kurs całkowity kuponu zostanie ponownie przeliczony z uwzględnieniem tego zwrotu. Jeżeli kurs całkowity będzie mniejszy niż wymagany, kupon nie zostanie uwzględniony w promocji.

Więcej informacji: https://www.efortuna.pl/aktualnosci/bonus-wagi-ciezkiej-ksw-59

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.