Błachowicz przed KSW 65: Soldić ma szansę na karierę w UFC. Będzie nokaut!

Jan Błachowicz podzielił się swoimi przewidywaniami na galę KSW 65. Walką wieczoru będzie pojedynek Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem, który zapowiadany jest jako najważniejszy w dotychczasowej historii federacji. „Cieszyński Książe” typuje w tej walce nokaut, ale w którą stronę?

W wypowiedzi dla Superbet.pl, Jan Błachowicz pokusił się o kilka ciekawych przemyśleń dotyczących najbliższej gali największej federacji MMA w Polsce. Bukmacher przygotował natomiast niesamowitą ofertę dla nowych klientów, w skład w której wchodzi także możliwość postawienia zakładu na zwycięstwo Soldicia z kursem 20.00!

Niespodzianka gali KSW 65

TYP JANKA: „Mateusz Legierski wygra z Romanem Szymańskim. Roman jest bardziej doświadczony i w powszechnej opinii uważa się go za faworyta, co widać choćby na przykładzie kursów Superbet. Walczy efektownie i efektywnie, ale tym razem postawię na Mateusza. W oktagonie wciąż jest niepokonany i wydaje mi się, że tak pozostanie po tej walce.”

Kurs na zwycięstwo Legierskiego z Szymańskim w Superbet to 2.75

Największe show

TYP JANKA:

„Kita – Samociuk. Słyszałem, że obaj mówili, że to co pewne w tym pojedynku to brak rozstrzygnięcia na kartach sędziowskich. A to zwykle oznacza hardkorowy fight i duże emocje.”

Walka potrwa maksimum 2 rundy? Kursy Superbet wynosi 1.57

Walka zakończona decyzją

TYP JANKA:

„Będzie to walka kobiet Bekus-Sormova. Czeszka w tym sporcie jest dłużej, ale spodziewam się, że dziewczyny pokażą charakter, zadziorność i walka będzie trwała do końca. Nie będzie też wcale łatwa do decyzji dla sędziów.”

Walkę trwającą do końca można postawić z kursem 1.85

Walka zakończona KO/TKO

TYP JANKA:

„Mamed vs Soldić. W którą stronę? Pytanie brzmiało gdzie będzie KO/TKO, tak? W tej walce będzie!”

Zwycięstwo Khalidova przed czasem – kurs 3.50
Zwycięstwo Soldicia przed czasem – kurs 1.85
Zawodnik KSW 65 z szansami na karierę w UFC

TYP JANKA:

„Soldić. Jest w dobrym wieku i wciąż się rozwija, ale najważniejsze, że umiejętności i wszechstronność już teraz go do tego predysponują.”

Soldić wygra z Khalidovem w pierwszej rundzie – kurs Superbet 8.00

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.