BetX Polska odpala GRY KARCIANE!!!

BetX to legalny bukmacher, który do swojego coraz szerszego wachlarza produktów dołożył właśnie popularne wśród graczy gry karciane. Współpraca z partnerem TV BET jak na razie owocuje dostarczaniem 3 gier karcianych tj. WOJNA, BLACKJACK i POKER.

Klienci mogą się zakładać na żywo na to jakie padną wyniki tych gier i obstawiać nie tylko kto wygra (krupierka, czy gracze), ale także konkretne wygrywające układy. Jest to z pewnością bardzo ciekawa i coraz popularniejsza w Polsce alternatywa dla tradycyjnych gier kasynowych. Na stronie BetX gry karciane widnieją pod zakładką LIVE BET – NOWOŚĆ

BetX w wywiadach zapowiadał, że małymi krokami będzie wprowadzał do oferty nowatorskie, ciekawe rozwiązania, by w niedługim czasie stać się na polskim rynku bardzo konkurencyjnym bukmacherem. Zapowiadano, że duży nacisk będzie położony na rozrywkę, którą można oferować także w czasie pandemicznego „lockdownu”, tak by gracze odwiedzający stronę ebetx.pl znaleźli tam zawsze coś ciekawego.

TV BET to jeden ze światowych liderów dostawców gier i loterii na żywo. Jej partnerami są największe kasyna on-line, portale gamingowe, czy korporacje finansowe. W Polsce BetX jest trzecim z legalnych bukmacherów, który zapewnia usługi TV BET swoim klientom.

BetX zapowiada, że współpraca z TVBET to tylko początek nadchodzących zmian produktowych i technologicznych.

„W niedługim czasie możemy spodziewać się dalszego rozwoju ciekawych i nietypowych rozwiązań, które powinny skusić nawet najbardziej wybrednych graczy”

– zapowiada Mateusz Banaś, odpowiedzialny między innymi za rozwój produktu.

Redakcja E-Play zwraca także uwagę na prostotę gier karcianych i ich intuicyjność, a także na przyjazną szatę graficzną i atrakcyje krupierki, które nadają grze dodatkowego smaczku. Mimo, że gry karciane wydają się być „tylko” dodatkiem do zakładów sportowych, to jednak wygrane w kartach mogą być bardzo realne, aż do 100 000 PLN na jednym kuponie włącznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.