Przed nami trzecia kolejka PLE

Trzeci tydzień walki w PLE rozpoczniemy od meczu Cyberwolves z Olejem Napędowym, który rozpocznie się o godzinie 18:00

Pierwsze dwie kolejki nie były zbyt udane dla drużyny Cyberwolves. Są w końcu ostatnią ekipą, która w tym sezonie nie zdobyła jeszcze żadnego punktu. Zadanie na ten tydzień również nie będzie proste, bo młode wilki będą podejmować Olej Napędowy, który prezentuje stabilną formę. Zwycięstwo z Dr Pepper i bliska porażka z Gaminate dobrze rokują przed startem meczu.

 

Zaraz po meczu otwarcia trzeciej kolejki na serwer wejdą drużyny M1 Gaming i CLEANTmix, które zmierzą się ze sobą o 21:00.

 

Mecz pomiędzy tymi ekipami, to idealne zakończenie na poniedziałkowe zmagania w PLE. Zarówno M1 jak i CLEANTmix wygrały w ładnym stylu swoje pierwsze mecze w lidze, ale o drugiej kolejce pewnie chciałyby szybko zapomnieć. Idealna okazja, aby zatrzeć ślady po zeszłotygodniowych wpadkach!

 

Wtorek zapoczątkuje walka piratesports z samodzielnie panującym liderem LOTTO Dywizji Profesjonalnej – PGE Turów Zgorzelec. Start 18:00.

 

Po jednej stronie silny lider, który pędzi przez sezon niczym tur, a po drugiej piraci, których gra uzależniona jest od wielu czynników. W pierwszym tygodniu ich okręt został zaatakowany przez M1 Gaming, natomiast tydzień temu galeon miał zostać zatopiony przez CLEANTmix. Koniec tej historii znamy bardzo dobrze, a okręt piratesports pływa w najlepsze po wodach Polskiej Ligi Esportowej i bardzo możliwe, że już za kilkanaście godzin dokona kolejnego rabunku, tym razem na skórze lidera. Zadanie nie będzie proste. Miejmy nadzieję, że piratesports nie przesadziło z ilością rumu w czasie tego weekendu, bo w innym razie nawet sam Jack Sparrow nie pomoże im posklejać się po nadchodzącej potyczce.

 

Na zakończenie trzeciej kolejki zmagań w LOTTO Dywizji Profesjonalnej wystąpią Team Gaminate oraz Dr Pepper! Start 21:00.

 

Dr Pepper przeżywa ostatnio ciężkie czasy w lidze. Porażka z Olejem Napędowym oraz bliski wynik z M1 Gaming na pewno nie stawiają ich w pozycji faworyta. Co innego możemy powiedzieć o Gaminate, które do tej pory jako jedyne urwało mapę panującemu liderowi – PGE Turów. W zeszłym tygodniu pokonali Olej Napędowy, który rozprawił się z Dr Pepper przy okazji pierwszej kolejki. Wnioski na podstawie statystyk nasuwają się same, ale przypominamy, że to nadal tylko statystyki, a fakty zweryfikuje dopiero walka na serwerze!

Jak wyglądają kursy na najbliższe zdarzenia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *