Betway został sponsorem Pucharu Davisa oraz Fed Cup by BNP Paribas

Organizacja ITF poinformowała, że ​​Betway, jedna z wiodących firm oferująca przede wszystkim zakłady sportowe, stała się międzynarodowym sponsorem Pucharu Davisa i Fed Cup by BNP Paribas. Betway będzie sponsorem obu wydarzeń przez okres 3 lat do roku 2018. Zgodnie z warunkami nowego partnerstwa, Betway otrzyma miejsca reklamowe na kortach podczas tych konkursów. Wszystkie elementy nowego partnerstwa są w zgodzie z zasadami i interpretacją Tenis Anti Corruption Programme.

„ITF wita Betway w kręgu naszych sponsorów,” powiedział Prezydent organizacji ITF David Haggerty. „Aby nadal wzmacniać popularność naszych flagowych wydarzeń, Pucharu Davisa i Fed Cup by BNP Paribas, potrzebujemy wsparcia silnych i kreatywnych partnerów takich jak Betway, który przyciągnie fanów. Betway jest szanowaną międzynarodowa marką zakładów sportowych, ITF i Betway mają wspólną misję, aby utrzymać ten sport w dobrej kondycji. ”

„Puchar Davisa i Fed Cup by BNP Paribas doskonale pasują do naszego profilu sponsorskiego” powiedział Anthony Werkman, Dyrektor Marketingu w Betway. „Niecierpliwie czekamy na weekend podczas którego w Belgii odbędą się finały Davis Cup i Fed Cup by BNP Paribas, to wydarzenie jest to dla nas kluczowe, Po niedawnym wprowadzeniu naszej oferty w tym kraju. ”

Davis Cup by BNP Paribas to Puchar Świata w Tenisie. Jest to największy coroczny międzynarodowy konkurs drużynowy w tym sporcie, w 2015 roku w tym wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele ze 126 krajów. Wydarzenie to jest organizowane od 115 lat dokładnie od 1900 roku. Tytułowym sponsorem wydarzenia jest bank BNP Paribas. Inni międzynarodowi sponsorzy to Rolex, Adecco i NH Hotels.