Lucky Multani dołączył do szeregów Lottolandu

Firma Lottoland, oferująca stawianie zakładów w loteriach całego świata, wzmocniła swoje kierownictwo wyższego szczebla, zatrudniając Lucky-ego Multaniego na stanowisko dyrektora operacyjnego. Jest to druga poważna decyzja kadrowa dokonana przez Lottoland w ostatnich tygodniach po zatrudnieniu Glena Bullena na stanowisko wiceprezesa działu B2B spółki Lottoland Solutions.

Lucky Multani rozpoczął przygodę z e-hazardem w 1999 roku, kiedy to dołączył do działu depozytów w firmie 888. W następnych latach objął kierownictwo w dziale zajmującym się zapobieganiem oszustw i przeciwdziałaniu procesom prania pieniędzy. W 2011 roku awansował na wiceprezesa sekcji oszustw i ryzyka. Od marca ubiegłego roku sprawował funkcję wiceprezesa w dziale zarządzania ryzykiem i operacji regulacyjnych zarządzając zespołami w New Jersey, Antigua i Gibraltarze.

W roli dyrektora ds. operacyjnych w Lottolandzie, podstawowe obowiązki Multaniego to zapobieganie oszustwom, płatności, zgodność prawna działalności Lottolandu, będzie on również zaangażowany w rozwój strategii technologicznej firmy.

Wypowiadając się na temat swojego nowego stanowiska, Multani powiedział: „Lottoland osiągnął wiele w krótkim czasie i stworzył nową kategorię gier online przez innowacyjne podejście do zakładów na loterii. Firma ma wielką przyszłość przed sobą i chcę być pewny, że firma pozostanie na szczycie w tej nowej i szybko rozwijającej się kategorii gier online.”

Nigel Birrell, dyrektor generalny Lottoland skomentował: „Ogromne doświadczenie i zrozumienie rynku gier online Lucky-ego okaże się bezcenne tak szybko, jak szybko bedziemy rozwijać Lottoland, który już jest liderem rynku w swojej dziedzinie, ponieważ w ciągu dwóch lat działalności zaufało nam już 2 miliony osób.”