SUPER TYDZIEŃ w forBET

Od dzisiaj (01.04) forBET rusza z promocją SUPER TYDZIEŃ! Oznacza to, że przez cały kwiecień u tego bukmachera codziennie będzie obowiązywała inna promocja.

Poniedziałek
Już nie taki straszny

Nie lubię poniedziałków! Każdemu zdarzyło się przynajmniej raz tak powiedzieć. Postaramy się coś na to zaradzić i poprawić Wam początek tygodnia. Tego dnia przygotowaliśmy dla was 50% bonusu od depozytu do aż 200 PLN!

Wtorek
PODWYŻSZAMY WYGRANE!

Niby daleko do weekendu i do kolejnych ligowych emocji, ale dzięki promocji 12% do wygranej warto obstawić kupony wcześniej. Nie zapominajmy również o europejskich pucharach, których z taką promocją nie można przegapić. Promocja obowiązuje w godzinach 15:00-21:00.

Środa
Wirtualne Sporty – Realne Emocje!

Do trzech razy sztuka – znacie to przysłowie? Idealnie pasuje do naszej wtorkowej promocji na Sporty Wirtualne. Za trzy pierwsze przegrane zakłady za kwotę 20 złotych zwracamy ci stawkę w formie bonusu!

Czwartek
Tłusty czwartek – z forBET co tydzień!

Tłusty czwartek to dzień w którym możesz sobie pozwolić na więcej. W forBET taki dzień będzie co tydzień! Zagraj zakład ze stawką 100 złotych lub więcej, a bez względu na jego rozliczenie otrzymasz od nas 25 złotych zwrotu na konto w formie bonusu. Promocja palce lizać!

Piątek
Piątek, piąteczek, piątunio

Wreszcie kolejny weekend i kolejna okazja do ogrania bukmachera. Już od godziny 6:00 do godziny 12:00 wygrane na każdym kuponie możecie podwyższyć aż o 12%!

Sobota/Niedziela
MĘSKIE GRANIE

Najwyższe kursy na piłkarską Ekstraklasę! Typowanie wyników naszej rodzimej Bundesligi to sport tylko dla najtwardszych graczy. Każda kolejka przynosi nam niespodzianki a faworyta ciężko wskazać. Dlatego tych co decydują się postawić będziemy nagradzać najwyższymi wygranymi na rynku!

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa