STS z Podbeskidziem

W ramach umowy sponsorskiej STS będzie posługiwał się tytułem „Oficjalnego bukmachera Podbeskidzia Bielsko-Biała”, a materiały promujące firmę pojawią się podczas meczów na stadionie, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych klubu. Bukmacher będzie prowadzić także akcje skierowane do kibiców Podbeskidzia. Porozumienie będzie obowiązywać do końca obecnego sezonu.

STS wspiera cały polski sport. Sponsorujemy nie tylko reprezentację Polski w piłce nożnej, ale także liczne kluby w całym kraju. Podbeskidzie znajduje się teraz w gronie pięciu drużyn z samej Ekstraklasy, które są sponsorowane przez STS. Liczymy, że nasze wsparcie pomoże klubowi w spokojnym utrzymaniu w lidze – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS.

Cieszymy się, że dołączył do nas nowy partner oraz z tego, że jest to duża firma ogólnopolska. Takie jest nasze założenie, że klub musi otworzyć się na biznes. na partnerów, żeby budżet był coraz większy – podkreśla Tomasz Mikołajko, wiceprezes Podbeskidzia – Przed sobą mamy kilka miesięcy na wypracowanie formuły dalszej współpracy i mam nadzieję, że w czerwcu będziemy mogli podpisać kolejną umowę, na kolejne sezony i walczyć o coraz wyższe cele.

Zgodnie z warunkami umowy materiały promujące STS pojawią się w czasie spotkań Podbeskidzia na bandach reklamowych, ściankach sponsorskich, a także na stronie internetowej i w mediach społecznościowych klubu. Bukmacher przed każdym meczem dostanie także pulę biletów, które kibice będą mogli wygrać w licznych konkursach organizowanych w wybranych lokalach STS, a także na profilach firmy w mediach społecznościowych. STS przy okazji wybranych meczów we Bielsku-Białej zorganizuje również specjalną strefę kibica wyposażoną w urządzenia zręcznościowe, w tym m. in. bramka celnościową, piłkarzyki czy konsole do gier.

Źródło: tspbb.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.