STS rozpoczął współpracę z Better Collective

sts

STS – największy bukmacher w Polsce – podpisał umowę partnerską z Better Collective, twórcą oraz właścicielem licznych portali dedykowanych użytkownikom zakładów wzajemnych. Współpraca wzmocni obecność bukmachera na kluczowych witrynach internetowych i pozwoli dotrzeć do sprofilowanego grona odbiorców.

[quote style=”1″ author=””]Nieustannie poszukujemy i wdrażamy innowacyjne rozwiązania, które przekładają się na dynamiczny rozwój STS. Dążymy do maksymalnego wykorzystania ruchu online i efektywnego rozwijania sieci partnerskiej przez pozyskanie wartościowych wydawców. Jako lider polskiego rynku bukmacherskiego zdecydowaliśmy się na współpracę z doświadczonym podmiotem, reprezentującym ważne z naszej perspektywy portale – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.[/quote]

W 2018 roku bukmacher uruchomił również program partnerski STSpartner we współpracy z Income Access, globalnym dostawcą technologii i usług marketingowych dla operatorów zakładów wzajemnych. STS cały czas rozwija innowacyjne technologie – dostępna jest aplikacja mobilna bukmachera dla systemu Android oraz iOS. Spółka, dzięki umowom na prawa medialne, udostępnia w STS TV transmisje blisko 2 tysięcy wydarzeń sportowych każdego miesiąca. Ponadto bukmacher jako pierwszy w Polsce wprowadził ofertę na rozgrywki esportowe. Od marca 2017 roku działa również szybki system wypłat STSpay, współpracujący z sześcioma największymi bankami w kraju – PKO BP, mBank, ING, BZ WBK, Alior oraz Millennium. W zeszłym roku STS dokonał inwestycji kapitałowej w czeską spółkę Greep, stając się tym samym współwłaścicielem systemu bukmacherskiego Betsys, z którego korzysta.

[quote style=”1″ author=””]Better Collective współpracuje z liderami europejskiego rynku zakładów sportowych w największych krajach Europy. Naturalnym krokiem dla naszej firmy, zwłaszcza po przejęciu grupy Goal.pl, jest nawiązanie podobnego partnerstwa z liderem polskiego rynku. Jesteśmy przekonani, że nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte w innych krajach Europy zaowocuje również przy tej umowie – mówi odpowiedzialny za polski rynek Michał Kopeć, Head of M&A w Better Collective.[/quote]

W portfolio Better Collective znajduje się ponad 2000 serwisów i produktów, a wśród nich m.in. Bettingexpert.com – witryna z informacjami i typami bukmacherskimi – czy SmartBets.com, spersonalizowany serwis porównujący kursy bukmacherskie. Na przełomie 2017 i 2018 roku Better Collective dokonało przejęcia Grupy Goal.pl z serwisami goal.pl, ligapolska.pl, kadra.pl oraz wislakrakow.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.