STS oficjalnym bukmacherem Asseco Resovii Rzeszów

STS – największa legalna firma bukmacherska w Polsce – nawiązał współpracę z Asseco Resovią Rzeszów. Logo bukmachera znajdzie się na strojach klubowych zawodników. W ramach umowy informacje o sponsorowaniu klubu przez STS pojawią się również podczas meczów na hali sportowej, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Asseco Resovii Rzeszów. Bukmacher będzie prowadzić także akcje skierowane do kibiców klubu. Porozumienie będzie obowiązywać do końca sezonu 2017/2018.

STS wspiera polski sport. Nie ograniczamy się wyłącznie do sponsorowania polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Stale współpracujemy z szeregiem klubów sportowych z całego kraju. Jako niekwestionowany lider legalnej branży bukmacherskiej w Polsce wiążemy się teraz z Asseco Resovią Rzeszów. To debiut STS w sponsorowaniu klubu siatkarskiego, dlatego jesteśmy dumni, że w tej dyscyplinie nasz partner jest mocnym i utytułowanym podmiotem. Zawarta umowa jest naturalną konsekwencją naszej dynamicznie rosnącej pozycji na rynku – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Dziękujemy za okazane zaufanie od tak znaczącej marki sportowej, która jest liderem w swojej branży. Podpisanie umowy z partnerem, który ma doskonałe rozeznanie wśród potencjału marketingowego klubów sportowych w Polsce ma znaczenie nie tylko biznesowe, ale również prestiżowe. Mam nadzieję, że podjęcie współpracy przyniesie obu stronom sukcesy sportowe, wizerunkowe oraz handlowe – mówi Bartosz Górski, prezes Asseco Resovii SA.

Zgodnie z warunkami umowy materiały informujące o sponsorowaniu przez STS pojawią się w czasie domowych spotkań Asseco Resovii Rzeszów na bandach reklamowych oraz w formie naklejki na parkiecie boiska, a logotyp STS znajdzie się na lewym rękawku strojów klubowych. Współpraca obejmie także dedykowane treści na stronie internetowej i w mediach społecznościowych klubu.

Źródło: assecoresovia.pl

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *