Sportradar Integrity Services wzmacnia współpracę SvFF

Firma Sportradar Integrity Services zgodziła się monitorować i chronić integralność krajowych rozgrywek piłkarskich w całej Szwecji po podpisaniu nowego partnerstwa ze Szwedzkim Związkiem Piłki Nożnej (SvFF).

Zgodnie z umową Sportradar wykorzysta swój system wykrywania nadużyć (FDS) do monitorowania ponad 2000 meczów ze szwedzkiego Ettan, Division 2, U21 Allsvenskan, U19 Allsvenskan i meczów towarzyskich z udziałem szwedzkich drużyn w sezonie 2021.

„Jesteśmy zaszczyceni, że możemy współpracować z SvFF, w wyniku czego integralność szwedzkiej piłki nożnej jest jeszcze bardziej wzmocniona”

– powiedział Andreas Krannich, dyrektor zarządzający Sportradar Integrity Services.

„W Sportradar byliśmy świadkami narastających problemów z uczciwością w globalnej piłce nożnej na niższych poziomach rozgrywek – w tym w piłce nożnej młodzieży – w ostatnich latach i uważamy, że niezwykle ważne jest, aby nadzorować uczciwość na wszystkich poziomach tego pięknego meczu.

„Cieszymy się, że SvFF dostrzegł wagę tego w dzisiejszym porozumieniu i nie możemy się doczekać, aby wesprzeć ich program uczciwości w nadchodzącym roku.”

Nowa umowa opiera się na wcześniejszej współpracy Sportradar z SvFF, po wsparciu stowarzyszenia w toczącym się dochodzeniu w sprawie byłego gracza Allsvenskan.

Johan Claesson, Integrity Officer SvFF, dodał:

„Podejmujemy wszelkie niezbędne kroki, aby chronić naszą grę, a wprowadzając Sportradar Integrity Services na pokład w celu monitorowania naszych zawodów, mamy teraz cenny globalny nadzór nad rynkami zakładów za pośrednictwem ich specjalistów ds. Uczciwości. Dodając również ich usługi wywiadowcze i śledcze do naszego programu integralności, jesteśmy przekonani, że uzyskamy dodatkowy poziom widoczności i wglądu w potencjalne zagrożenia dla integralności, czego już byliśmy świadkami podczas współpracy przy bieżącym dochodzeniu”.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *