Ranking SBR

Ranking SBR to najpopularniejsze zestawienie odzwierciedlające wiarygodność i wypłacalność danego bukmachera przygotowane przez niezależny portal Sportsbookreview.com. Prowadzona od 1999 roku klasyfikacja zrecenzowała już ponad 1200 firm bukmacherskich. Podmioty w rankingu mogą uzyskać ocenę od A+ (najwyższa) do F (najniższa).

Hierarchia ocen:

A- do A+ – grono bukmacherów o najlepszej reputacji w środowisku gwarantujących bezpieczeństwo środków finansowych oraz wysoką jakości obsługi

B- do B+ – bukmacherzy odznaczający się wysoką wiarygodnością i wypłacalnością

C- do C+ – podmioty tzw. „środka” o niskim, aczkolwiek występującym ryzyku wypłacalności i wiarygodności

D- do D+ – firmy o niskiej jakości obsługi oraz dużym ryzyku wypłaty środków dla graczy

F – najgorsza możliwa ocena w zestawieniu oznaczająca podmiot niewypłacalny

egbalogo

Oprócz monitoringu firm bukmacherskich SBR walczy również z nieuczciwymi firmami i pomaga odzyskać utracone środki graczom. W przeciągu 16 lat działalności udało się przekazać na konta typerów należne im kwoty w wysokości ponad 2 milionów USD.

Pamiętaj, aby unikać rejestrowania się u bukmacherów posiadających ranking niższy niż C-. W przypadku problemów z wypłaceniem środków finansowych od danego podmiotu, nieuzasadnionym zamknięciem konta lub innych kwestii spornych SBR jest właściwym (aczkolwiek ostatecznym) adresem w celu uzyskania pomocy. W pierwszej kolejności spróbuj rozwiązać swój problem bezpośrednio z suportem danego bukmachera.

Aby zgłosić skargę SBR opisz całą sytuację w języku angielskim i wyślij wiadomość na adres [email protected] lub wypełnij formularz SBR (http://www.sportsbookreview.com/sportsbook-complaint/)

Zarejestruj się w Fortunie i odbierz PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA 100 PLN