Pay Express – #TOTALNIEnajszybsi w płatnościach

8 minut – tyle średnio zajmuje przelew środków z serwisu legalnego bukmachera TOTALbet na konta bankowe Klientów.

Od czwartku firma uruchomiła nową usługę Pay Express, której częścią są błyskawiczne wypłaty. To najszybsza usługa tego typu na polskim rynku.

TOTALbet reklamuje się jako innowacyjny bukmacher i promocja Pay Express to potwierdza. Standardem w Polsce są wypłaty realizowane przelewem tradycyjnym, co zazwyczaj zajmuje 1-2 dni robocze. TOTALbet sięgnął po nowoczesne rozwiązanie: wypłatę można zrealizować przez Przelewy24, co oznacza, że wygrana znajdzie się na koncie bankowym w 8 minut po zleceniu! Usługa obejmuje ponad 30 banków, co pokrywa około 99% rynku.

„Ekspresowa wypłata to kolejna usługa, którą wprowadziliśmy z myślą o wygodzie Klientów. Wcześniej wdrożyliśmy szybką rejestrację, czy w pełni funkcjonalny cashout. Cieszę się, że udało nam się uzyskać średni czas wypłaty 8 minut, co jest obecnie najlepszym wynikiem w Polsce” – mówi dyrektor marketingu TOTALbet Adrian Furmańczyk.

W TOTALbet funkcjonują też błyskawiczne wpłaty, ale one są standardem na rynku. Natomiast ekspresowe wypłaty stosują tylko trzy firmy. Usługa ma swoje ograniczenia, zależne od pracy banków. Na przykład niektóre banki nie zaksięgują ekspresowej wypłaty w weekendy.

„Jako innowacyjny bukmacher nie zamierzamy spoczywać na laurach. Wkrótce wprowadzimy kolejne nowoczesne udogodnienia dla naszych Klientów” – zapewnia dyrektor Furmańczyk.

***
TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie. Ambasadorem marki jest Andrzej Twarowski, komentator nc+ i jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa