Nowa promocja w GO+bet. Zapraszaj znajomych i otrzymuj freebety

Nowy, legalny bukmacher – GO+bet – wypuścił kolejną promocję. Tym razem klienci mogą zyskać freebety poprzez zapraszanie do rejestracji swoich znajomych.

Bonusy referencyjne to znana i lubiana promocja wśród klientów. GO+bet dołącza do grona bukmacherów, którzy oferują tego rodzaju akcje dla swoich graczy. Skorzystają ci, którzy sprowadzą do zakładów sportowych jak najwięcej znajomych.

Na czym polega bonus referencyjny? Sprawia on, że gracz otrzymuje pewnego rodzaju wynagrodzenie za polecenie bukmachera wśród kolegów i koleżanek. W przypadku GO+bet jest podobnie. Gracz z kontem stałym może generować nieograniczoną ilość linków referencyjnych. Jeśli zaproszony przez niego znajomy spełni wszystkie warunki promocji, obaj otrzymają freebet w wysokości 50 PLN.

Tego typu bonus jest jednym z ulubionych wśród graczy. Dlaczego? Z prostej przyczyny. Bo za polecanie otrzymujemy nagrodę. Jest to łatwy sposób na freebety, zarówno dla zapraszającego jak i dla nowego gracza. Z tego powodu klienci często wręcz oczekują tego typu bonusów.

W GO+bet promocja „Przyjdź z kolegami” jest pod jednym względem wyjątkowa. Bukmacher bowiem nie ogranicza swoich klientów do liczby wygenerowanych linków referencyjnych. Z kolei limitowanie graczy pod tym względem jest standardem na polskim rynku. „Przyjdź z kolegami” pozwala więc na zdobycie tylu freebetów, ilu znajomych mogą zaprosić do gry.

Szczegółowe informacje na temat promocji: https://bit.ly/3OtQNwD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.